Wii'den satış rekoru

Anıl Kalkan
Anıl Kalkan 18.12.2010 - 23:19
Nintendo'nun son başarısı

Teknoloji olarak daima bir adım gerisinde olduğu PlayStation ve Xbox konsollarını satışlar konusunda daima geride bırakan Nintendo, bu sefer de Wii ile yeni bir rekora adını yazdırdı. Dünya çapında 80 milyon ünite satışını yakalayan 6. konsol olarak başarısını bir kez daha pekiştirdi. Daha önce bu barajı açan konsollar ise şöyle sıralanıyor:

Wii'den satış rekoru
  

*PlayStation 1
*PlayStation 2
*Nintendo DS
*GameBoy Advance
*GameBoy

Ayrıca şu anda Sony PSP satışları da 70 milyon üniteyi yakalamış durumda.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wii'den satış rekoru

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×