Wii'ye yeni karaoke oyunu

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Wii'ye yeni karaoke oyunu


Wii'ye yeni karaoke oyunu


We Sing ismi verilen yeni oyunda dört kişiye kadar oyuncular, birlikte ya da birbirlerine karşı tüm yeteneklerini gösterme imkânı yakalayacak. Yapımda yer alan modlar solo sanatçılarına, parti canavarlarına, acemilere ve tecrübeli karaoke yıldızlarına hitap edecek. EMI, Warner ve Universal Music’ten 30 lisanslı şarkı eğlencenize katkıda bulunacak. Aralarında Lady Gaga’dan “Poker Face”, Coldplay’den “Viva La Vida”, Lily Allen’dan “The Fear”, Tom Jones’tan “Deliliah” veya Kylie Minogue’tan “Loco Motion” gibi parçaların bulunduğu eski ve yeni şarkılardan bir karışım bekleniyor.

We Sing, ekim sonunda 59,99 avro fiyatıyla sadece Wii için piyasaya çıkacak. Logitech’ten 2 mikrofonun yanı sıra müzik paketinde, dört oyuncuyu konsolda oynatabilmek için bir tane de USB Hub bulunacak.

KAYNAK
Wii'ye yeni karaoke oyunu
gamezone.de

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.06.2022 09:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wii'ye yeni karaoke oyunu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×