Wild West Online için at üstünde savaş fragmanı geldi

Wild West Online için at üstünde savaş fragmanı geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 7.12.2017 - 13:36
At üstünde savaş zamanı geldi.

Wild West Online ile Vahşi Batı temasına MMORPG dinamikleri ekleyen 612 Games, oyunun yeni mekaniği hakkında kısa bir fragman yayınladı. Şu anda erken erişim sürecinde olan oyuna devamlı olarak güncelleme geliyor. Yayınlanan yeni videoda, oyunun at üstünde diğer insanlar ile savaşmaya izin vereceğini anlıyoruz. At sürüş dinamikleri halen yeterli olmayan oyunda heyecanlı kovalamacalar yapabileceğiz gibi gözüküyor.

Wild West Online için yeni bir fragman daha geldi

Diğer bir yandan oyuncuları güzel bir maceraya çıkaracak olan Wild West Online‘ın erken erişim aşamasında 100'den fazla görev olacağı söyleniyor. Diğer bir yandan o tarihte klasik haline gelmiş 20 adet silaha da oyunun içerisinde ulaşmak mümkün olacak. Tüm bunların yanında oyunda Artifact Hunt ve Golden Road isimli iki farklı etkinliğe de ulaşabileceğiz. Sadece PC platformunda oynanabilir halde olan Wild West Online'ın erken erişim sürecine girmek için oyunu satın almanız gerektiğini belirtelim. Paketler ise Townie (35 dolar), Collector (94 dolar), veya Pioneer (59 dolar) olarak ayarlanmış durumda.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 09:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.12.2017 02:43
Yii haa. Furki umarım makinist olmaya kalkmazsın çünkü ilk senin treni soyarız! Çete hazır, gel katıl. El Papiçulo, Jesse Cem, Kamil The Kid, Seray Atsever ve bendeniz (evet şarkıcı olan), (yersen), sende katılırsan vahşi batıya salarız. Ne diyorsun? Bizimle misin Furki? Var mısın eyy büyük savaşçı?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.12.2017 20:10
sadece google a warz yazın
Kalan Karakter : 300 Gönder
dantevsnero821
dantevsnero821 7.12.2017 19:14
Üzülerek söylüyorum ki fikir gayet güzel ancak uygulanması bir o kadar başarısız görünüyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×