Wild West Online'ın beklenen güncellemesi en sonunda geliyor

Wild West Online'ın beklenen güncellemesi en sonunda geliyor

Furkan Güler
Furkan Güler 28.03.2018 - 10:39
Oyunun içerikleri genişlemeye devam ediyor.

Daha henüz çıkmayan ve geliştirilme sürecinde olan Wild West Online'a yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor. Oyuncuları Vahşi Batı temasına davet eden yeni oyuna beklenen güncelleme nihayet geldi. Geliştiricilerin verdiği bilgilere göre artık Wild West Online'da küçük görevler yapmaya başlayabileceğiz. Yani klasik MMORPG oyunlarında olduğu NPC'den getir götür görevleri alıp, sonucunda eşya yapmak için gerekli materyaller elde edebileceğiz. Bununla birlikte oyunun biraz "grind" yani devamlı olarak aynı işi yapma üzerine kurulu görevler içerdiğini söylemek mümkün.

Wild West Online'a görev güncellemesi geliyor

Ayrıca oyuna basit görevlerin yanında avcılık görevleri de geliyor. Yeni güncellemeden sonra oyunda geyik ve ayı avlamak mümkün olacak. Her bir güncellemede oyunu daha da geliştiren yapımcılar, bakalım oyunun tam sürümünü ne zaman yayınlayacaklar? Vahşi Batı teması sayesinde oyuncuların dikkatlerini üstüne çeken geliştirici ekip, yakın zamanda büyük bir güncelleme yayınlayacaklarını daha söylüyorlar. Oyunu şu anda ücretli bir şekilde satan geliştiriciler, oyunu oynaması ücretsiz yapmayacaklarını daha önceden belirtmişlerdi. Bakalım oyun, ilerleyen dönemlerde nasıl bir şekilde evrilecek?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 22:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×