Wild West Online'ın erken erişim tarihi belli oldu

Wild West Online'ın erken erişim tarihi belli oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 6.11.2017 - 09:22
Teksas topraklarına yakında gidiyoruz.

Vahşi Batı oyunları arasında son dönemlerde popüler olan Wild West Online'ın, erken erişim tarihi belli oldu. Geride bıraktığımız haftalarda oyunun geliştiricisi 612 Games, Wild West Online'ın kapalı alfa ve beta aşamalarını yapmış ve aynı zamanda girişleri de ücretli yapmıştı. Ortaya çıktığı ilk günlerde görselleri Red Dead Redemption 2 ile karıştırılan Wild West Online, oyuncuları MMORPG türü adı altında ıssız ve çorak çöllerden oluşan Teksas bölgelerine götürecek.

Wild West Online için erken erişim aşaması yakında başlayacak

Oyuncuları güzel bir maceraya çıkartacak olan Wild West Online‘ın erken erişim aşamasında 100'den fazla görev olacağı söyleniyor. Diğer bir yandan o tarihte klasik haline gelmiş 20 adet silaha da oyunun içerisinde ulaşabileceğiz. Tüm bunların yanında oyunda Artifact Hunt ve Golden Road isimli iki farklı etkinliğe de ulaşabileceğiz. Sadece PC platformu üzerinde oynanabilen oyun 15 Kasım 2017 tarihinde kapılarını oyunculara açmaya hazırlanıyor. Son olarak oyunca oldukça fazla teknik hatanın bulunduğunu belirtelim. Bu hatalar muhtemelen erken erişim aşamasında gelecek olan güncellemeler ile giderilecektir.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 07:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.11.2017 13:27
west world dizisi gibi bir havaya bürünürse güzel olur
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×