Wild West Online'ın kapalı alfa aşaması geliyor

Wild West Online'ın kapalı alfa aşaması geliyor

Furkan Güler
Furkan Güler 2.09.2017 - 15:13
Ancak alfa ve beta sürümlerine katılmak ücretli.
Vahşi Batı oyunları arasında son dönemlerin popüler ismi Wild West Online'ın, kapalı alfa aşaması yapılacağı duyuruldu. Oyunun geliştiricisi 612 Games, Wild West Online'ın kapalı alfa ve beta aşamalarına giriş yapmanın ücretli olacağınu vurguluyor. Sızıdırıldığı ilk günlerde görselleri Red Dead Redemption 2 ile karıştırılan Wild West Online, oyuncuları MMORPG türü adı altında ıssız ve çorak çöllerden oluşan Teksas bölgelerine götürecek.

Wild West Online'ın kapalı alfa aşaması geliyor
Kapalı alfa aşamasının 15 Eylül 2017 tarihinde başlayacağı söyleniyor. Gelen bilgilere göre Wild West Online'ın kapalı alfa ve beta sürümlerine katılmak için 39.99 dolara satılan Pioneer Edition'ı satın almanız gerekli. Eğer oyunun sadece beta sürümüne katılmak isterseniz, 19.99 dolar fiyata sahip olan Townie Edition'ı satın almanız yeterli. Son olarak oyunun 59.99 dolarlık olan Collector Edition sürümünü satın alırsanız, alfa ve beta sürümerine herkesten önce katılabiliyorsunuz. Oyunun satın alma sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Görünüşe göre 612 Games de, diğer yapımcılar gibi oyunu geliştirirken oyuncuları oynamasına izin verecek. Oyuncular ise Wild West Online'ın uzun bir süre boyunca erken erişim aşamasında kalacağını ön görüyor.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 03:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.09.2017 19:59
hacılar bu oyunun yapımcısı sahtekarın tekidir hiç aldanmayın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×