Wildstar'da Kış Festivali başlıyor!

Hürcan Köse
Hürcan Köse 13.12.2016 - 10:29
ProtoStar San. Ltd. Şti. gururla sunar
Çıktığı ilk zaman büyük bir beğeni yakalayan ancak kısa bir süre sonra birden biten Wildstar ücretsiz oyun yapısına girmesine rağmen hala güncellenmeye devam ediyor ve çeşitli etkinliklere sahne oluyor.

Hem yılbaşı, hem de kış mevsiminin gelişini kutlamak amacıyla yapılan Winterfest etkinliği bu sene de birçok içeriği beraberinde getiriyor. Tekrar kullanıma açılan Skymall ile birlikte günlük görevleri bitiren oyuncular ColdCash adlı harcama birimine erişim sağlayabilecek. Bu birimler ile evinize yılbaşı ve kış temalı birçok eşya, binek ve karakterinize de çeşitli silah ve zırhlar alabileceksiniz.

Ayrıca Parade Ground of Illium ve Shindig Hollow of Thayd'da düzenlenecek olan Snowtron Smash etkinliğinde oyuncular eğlenceli bir yarışa girişecek. 18 Aralık'ta başlayacak olan Winterfest 1 Ocak'a kadar devam edecek. Winterfest için yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 8.12.2021 07:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.12.2016 18:40
Lan cok guzel oyundu be nıye player kalmadı kı eskısı gıbı f2p de oldu ...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.12.2016 13:43
bu diskoyu oynayan var mı hala...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wildstar'da Kış Festivali başlıyor!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×