Windows 11'i tarayıcınız üzerinden deneyebilirsiniz

Murathan Özlü
Murathan Özlü 24.08.2021 - 19:05
Yazılım firması Blue Edge, Windows 11'i çıkmadan test edebilmenizi sağlayacak bir demo tarayıcısı geliştirip halka açık olarak yayınladı.

Windows 11'in arayüzünü merak ediyor ve ISO üzerinden temiz kurulum yapmadan denemek istiyorsanız, artık kullanabileceğiniz bir internet sitesi var. Yazılım sitesi Blue Edge, Windows 11 için bir demo sayfası yayınlayarak Windows kullanıcılarının hizmetine sundu. Bu sayfa üzerinden Windows 11'i test etmek için, sistem özelliklerinizin uygun olması gibi bir zorunluluk da bulunmuyor.

Windows 11'i kolayca deneyip göz atabilirsiniz

Blue Edge'in tasarladığı internet sitesi, Windows 11'in bütün işlevlerini barındıran bir "uzaktan bağlanılan bilgisayar" gibi değil. Ancak değişen arayüz (özellikle görev çubuğunun yeri)  gibi yeni arayüz özelliklerini önceden görüp alışmak için faydalı olabilir.  Ayrıca bu arayüzü test etmek için hiçbir program yüklemek gerekmiyor, herhangi bir tarayıcıdan giriş yapmak yeterli.

Windows 11'i

Web sitesi, Windows 11 için son derece sınırlı bir simülasyon olarak kabul edilebilir. Windows 11 arayüzünü test edebilir, oraya buraya tıklayarak Windows'un yeni sürümüne ve nasıl kullanılacağına dair fikir sahibi olabilirsiniz. Herhangi bir programı kullanmak veya açmak mümkün değil, Dosya Gezgini de şimdilik tarayıcı da bulunmuyor. Ancak bu durum haricinde, Windows 11'e önden kolayca ve ücretsiz olarak alışmak için güzel bir yöntem olabilir.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 09:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.08.2021 15:35
Biri şu çubuğu tekrar sola taşısın XD
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.08.2021 20:08
bu sayfayı kendi sanal makinesindeki edge'den açıyorsun.
sonra tekrar aynı şeyi yapıyorsun.
sonra tekrar
tekrar.

ve inception'a ya da matrix'e ulaşıyorsun.

deneyin görüceksiniz!!!

imza: neo
Kalan Karakter : 300 Gönder
Windows 11'i tarayıcınız üzerinden deneyebilirsiniz

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×