Windows Phone 8 oyun dünyasına hızlı girdi

Windows Phone 8 oyun dünyasına hızlı girdi

Berkant Jeff Akarcan
Berkant Jeff Akarcan 30.10.2012 - 10:13
Mobil oyunculuk kızışıyor
Windows Phone 8 oyun dünyasına hızlı girdi
Önümüzdeki ay Windows Phone 8 platformunu kullanıcılara açacak olan Microsoft, Apple'ın iOS'u ve Google'ın Android'i karşısında ayakta durabileceğini göstermek peşinde. Ve hali hazırdaki mobil işletim sistemi pastasına girmek için insanları ikna etme peşinde.

Surface'ın piyasaya çıkmasının ardından Windows Phone Store'daki uygulama sayısının azlığı yüzünden yerden yere vurulan Microsoft, bu açığını oyunlar konusunda kapatmak istiyor. iOS ve Android'de gördüğümüz başarılı oyunlardan Angry Birds: Star Wars, Temple Run, Where's My Water, UNO, Asphalt7, NOVA3, Spiderman, Draw Something ve Words With Friends gibi bir çok yapım Windows Phone 8'da yer alacak.

Öte yandan WP8, Xbox 360 ile direkt olarak uyumlu olacak. Keza Microsoft, Windows 8 ile beraber WP8, Xbox ve Microsoft hizmetlerini uyumlu çalıştırmayı planlıyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2020 23:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×