Windows XP için 2. Servis Paketi yolda

Windows XP için 2. Servis Paketi yolda

Devran Yardım
Devran Yardım 3.06.2010 - 12:31
Windows XP için 2. Servis Paketi yolda
Windows XP için 2. Servis Paketi Yolda Microsoft, Windows XP için Servis Pack 2'nin betasını yayınladı Microsoft, MSDN (Microsoft Developer Network) Web sitesine ikinci güncelleme paketinin beta versiyonunu yolladı. Öncelikle beta kullanıcıları tarafından test edilecek olan Service Pack 2, 2004 ortasına kadar çıkmış olacak. Service Pack 2, Windows XP işletim sistemindeki bazı hataları düzeltirken özellikle güvenlik yamaları içeriyor. Yeni servis paketi özellikle Windows Firewall uygulamasıyla güvenlik alanında önemli bir adım atmış olacak. SP2'de Outlook Express ve Internet Explorer gibi bileşenlerin Microsoft'un son zamanlarda başını epey ağrıtan gedikleri kapatılıyor, kablosuz bağlantı seçenekleri daha da geliştiriliyor.

Öte yandan Microsoft, Windows Server 2003 ürünü için hazırlamakta olduğu servis paketi SP1'in de Alfa versiyonunu test için hazırladı. Windows Server 2003 SP1'in 2004 sonunda hazırlanması bekleniyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 22:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×