Witcher 3 daha erken çıkacak

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 27.09.2011 - 16:47
CD Projekt RED'den özgüven aşılaması
CD Projekt RED'in geçtiğimiz günlerde yaptığı konferansta yanıtladığı sorulardan ortaya çıkan en büyük ipucu bir sonraki oyunlarının (muhtemelen Witcher 3) son oyuna nazaran çok daha kısa sürede geleceği yönündeydi.

Stüdyo yöneticisi Adam Badowski'nin verdiği cevapta birinci oyunla ikinci oyun arasında yaşanan dört yıllık boşluğun tekrarlanması için gereken sebeplerin ortadan kalktığı açıklandı.

"Biz tecrübe kazandık ve teknolojimiz ise her geçen hafta kendini tamamlıyor. Üstüne üstlük geliştime süresini azaltmak ve optimizasyon işlemleri için yöntemler arıyoruz. Sürekli adam aldığımız bir sır değil. Yakında ekibimiz bin kişiye ulaşacak ki bunun %10'u Polonya dışından.

Witcher 3 daha erken çıkacak
Bütün bunların dahilinde bir sonraki oyunumuz çok daha kısa zamanda tamamlanacaktır. Elbette işin içine farklı faktörler girecektir. Misal bir ek paket yapmayı düşünrüsek o zaman işlem birazcık yavaşlar."

Badowski ayrıca Witcher II'nin Xbox 360 versiyonunun yanında önümüzdeki sene başka şeylerin de açıklanacağını belirtti ve "Önümüzdeki yıl bu yıl kadar heyecanlı olacak" dedi.

Belki de Witcher III onaylanacak.

Yorumlar 22
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2022 18:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Witcher 3 daha erken çıkacak

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×