Witcher 3 için dizi odaklı içerikler ve yeni nesil güncellemesi yolda

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 10.07.2021 - 01:20
Witcher 3 için yeni DLC'ler ve yeni nesil güncellemesi yolda. WitcherCon'da açıklanan bilgilere göre oyuna Netflix temalı içerikler eklenecek.

Witcher 3 için yeni DLC'ler ve yeni nesil güncellemesi yolda gibi gözüküyor. Bugün ki WitcherCon etkinliğinde CD Projekt Red çalışanları, Witcher 3 için yeni DLC'lerin geleceğini resmi olarak duyurdu. Ardından The Witcher sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlar dikkat çekti. Yeni nesil güncellemesi ile birlikte gelecek olan yeni Witcher 3 DLC'leri tamamen ücretsiz olacak. Ayrıca yeni nesil güncellemesinin de tamamen ücretsiz olacağını ve tüm Witcher sahiplerinin ücretsiz bir şekilde yükseltebileceğini belirtmekte fayda var.

Witcher 3 için yeni DLC'ler ve yeni nesil güncellemesi yolda

Witcher 3'e yeni gelecek olan DLC'ler Netflix'in The Witcher dizisi odaklı olacak. WitcherCon'da gelecek olan ilk DLC hakkında verilen bilgiye göre, ilk DLC Henry Cavill'in zırhı olacak. Netflix The Witcher dizisinden uyarlanmış olan DLC içerikleri kozmetik odaklı ve tamamen ücretsiz olacak. Ayrıca yeni yayımlanan poster baya şık gözüküyor diyebiliriz. Oyunun en son yayımlanan DLC'si olan ve bizlere 30+ saatlik muhteşem bir macera sunan Blood and Wine, 31 Mayıs 2016'da yayımlanmıştı. Eğer 11 Şubat 2020'de yayımlanan soundtrack paketlerini saymazsak, oyuna yaklaşık 5 senedir herhangi bir ek içerik çıkmamış diyebiliriz.

Witcher 3 için dizi odaklı içerikler ve yeni nesil güncellemesi yolda

Witcher 3 yaklaşık olarak 5 sene sonra yeni DLC'sini bu senenin sonlarına doğru alacak. Yeni nesil güncellemesi ile birlikte çıkacak olan DLC'lerin tamamen ücretsiz bir şekilde verileceğini ve Netflix'in The Witcher dizisi teması barındıracağını tekrar belirtmekte fayda var. Resmi The Witcher hesaplarından paylaşılan bu posterin açıklama kısmındaki Netflix'in yanlış yazılmış olması birazcık dikkat çekiyor. The Witcher 3 yeni nesil güncellemesi bu yıl içerisinde PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC tarafına çıkacak.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2021 12:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.07.2021 15:00
Kşke ilk oyunun önemli kısımlarından bir dlc yapsalar da oynasak şöyle 8 10 saatlik iyi olurdu
Mejnun
Mejnun 12.07.2021 02:04
Direk ilk oyunu remake yapsınlar. Satar da satar :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
f8r7t
f8r7t 10.07.2021 01:44
Bu oyuna eyvallah ama CP2077 saçmalık ötesi hareketler içeriyor. Millet demiş ki TPS olmaz, neden? Arabayı sürerken TPS var da karakter kısmında mı yok? Niye? Girdiğimiz yerler dar alanlar diye mi? Yo gayette diğer oyunlardaki gibi alanlar mevcut. Şehir hissi için mi? Alakasız.. Hataları hala devam ediyor. Bilmiyorum ya düzelir ama daha çok zamana ihtiyacı var.
MK Okuru
MK Okuru 10.07.2021 08:30
Boşuna düzelmesini beklemeyin o oyunun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.07.2021 03:49
normal çalışan oyunun içine etmeyin de başka ihsan istemez.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mejnun
Mejnun 10.07.2021 02:49
İlk DLC yazısını görünce bi anlık yeni görevler eklenecek sandım. Eski kapağı daha çok beğenmiştim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Witcher 3 için dizi odaklı içerikler ve yeni nesil güncellemesi yolda

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×