Witcher 3 için yeni nesil hiç sorun değil

Witcher 3 için yeni nesil hiç sorun değil

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 6.08.2013 - 11:42
CD Projekt çok mutlu
Yakın zamanda yeni ofisini açan CD Projekt RED yeni nesil konsollar üzerinde çıkacak ilk oyunları Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3 için hızla çalışıyorlar.

Son oyunları Witcher 2'yi Xbox 360 platformuna da çıkartan firma yeni nesil konsolları ise donanımsal açıdan öve öve bitiremiyor. PC mimarisine yakın bir donanıma sahip yeni cihazlar için Projekt, hem Sony hem de Microsoft'un oldukça destek verdiğini belirtti.

"Oldukça pürüssüz oldu. Ekibimiz şimdilerde oyunun 64 bit versiyonu üzerinde çalışıyor daha sonra da konsol kısmına bakıp neleri değiştirmemiz gerektiğine bakacağız.

Witcher 3 için yeni nesil hiç sorun değil
Witcher 3'ün yönetmeni Konrad Tomaszkiewicz konu hakkında bunları söyledi ve devam etti.

"Sony ve Microsoft bizleri sürekli olarak destekledi ve bundan çok mutluyuz. Elbette yol boyunca bir kaç problem çıkacaktır ama işin güzel yanı bu cihazların PC'ye benzemesi. Dolayısı ile programcılarımızın motoru bu platformlar için değiştirmesi oldukça kolay olacak."

"Witcher 2'yi PC'den 360'a çevimek hiç kolay bir iş olmamıştı çünkü o platform oldukça eski bir platformdu."

2104'te PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak olan The Witcher 3, bütün platformlarda 30 fps'de çalışacak ve 1080p çözünürlükle gelecek.
Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2020 19:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×