Witcher dizisinden yeni haberler var

Witcher dizisinden yeni haberler var

Furkan Güler
Furkan Güler 23.01.2018 - 14:25
Dizinin senaristi hayranları sevindirecek bir haber paylaştı.

The Witcher serisi sayesinde video oyun dünyasına muazzam bir aksiyon RYO armağan eden CD Projekt ekibinden sonra markanın adı dizi ile yaşatılmaya devam edecek. Netflix yapımcılarının üstlendiği The Witcher dizisinin pilot bölüm senaryosu, dizinin senaristi olan Lauren Schmidt'in Twitter üzerinden dizinin senaryosunu yazmaya başladı. Yani hikayenin girişi ve karakterlerin kimler olacağı çoktan belirlenmiş durumda. Oyunun sağladığı başarıdan sonra isminden oldukça fazla söz ettiren The Witcher dizisinin nasıl bir hal alacağı veya nasıl bir şeye benzeyeceğini oldukça merak ediyoruz. Oyunların tam tersi olarak sadece Andrzej Sapkowski'nin romanlarını konu alacak olan dizinin çıkış tarihi veya kaç bölüm olacağı ise henüz açıklanmadı.

Witcher dizisinin pilot bölümünün senaryosunun yazım aşamasına geçildi

Film yerine dizi projesi olarak başlatılan The Witcher evreninin bölümler halinde sürecek olması tüm hayranları memnun ediyor. Tek bir sinema filmi yerine ana karakterimizi maceradan maceraya koşarken görmek oldukça eğlenceli olacaktır. Son olarak Daredevil ve Defenders gibi dizilerin de senaristliğini yapmış olan Lauren Schmidt, umarız tüm Witcher seven hayranları memnun edecek bir senaryo ile karşımıza çıkar.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2021 19:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2018 07:54
Dizi konusundaki en büyük endişem Müzikler umarım oyundaki gibi Epik ve büyüleyici olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2018 07:16
Fazla umutlanmamak lazim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2018 00:56
Merakla bekliyorum. Umarım çok güzel bir dizi olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2018 17:59
Oyunu yüzünden kitaplarını okudum ve kitaplarını cok daha fazla sevdim.. Kitaplarını okuyunca got ile ne kadar cok ortak yönü var diye düşündüm fakat got'tan 6 yil once cikan bir seridir kendisi..Artik grr kardes ne yapti ettiyse karakterlerin olayların hikayenin yarısını ctrl-c ctrl-v yapmis geçmis
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2018 15:07
daredevil çok güzelken defenders bir o kadar kötüydü,muallakda bir yapım olacak çıkmadan birşey demek zor ama witcher serisi popülerliğini witcher 3 wild hunt ile kazandığı için bence yapım fazlaca eleştirilecek
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×