Witcher serisinin 4.kitabı Nefret Çağı, Türkçe olarak geliyor

Witcher serisinin 4.kitabı Nefret Çağı, Türkçe olarak geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 8.03.2018 - 11:46
Pegasus, 4. kitap için müjdeyi verdi

Kitaptan uyarlama olan Witcher serisi özellikle 3. oyun ile birlikte şahane bir final yaptı ve tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça popüler bir hale geldi. Oyunlarından sonra Türkçe olarak çıkan kitapları da Witcher dünyasını daha iyi anlamamızı sağladı diyebiliriz. hali hazırda 3 kitabı Türkçe olarak bulunabilen Witcher serisinin 4. kitabı için oldukça sevindirici bir haber geldi.

Witcher: Nefret Çağı önümüzdeki hafta çıkıyor!

Kayıp Rıhtım'ın haberine göre serinin 4. kitabı önümüzdeki hafta raflarda yer alacak. Pegasus Yayınları, Türkçe çevrilen kitabın ön siparişini şimdiden açmış durumda. Uzun süredir beklenen Nefret Çağı (The Time of Contempt) ile birlikte 3. kitabın kaldığı yerden hikayeye devam edeceğiz. 14 Mart itibari ile çıkacak olan kitabın arka yüz açıklaması şu şekilde;

Witcher serisinin 4.kitabı Nefret Çağı, Türkçe olarak geliyor

“Yapamam… Onu yazgısına teslim edemem. Yapayalnız o şimdi… Oysa hiç yalnız kalmamalı, Dandelion. Sen bunu anlayamazsın. Kimse anlayamaz ama ben anlıyorum. Eğer yalnız kalırsa, bir zamanlar… Bir zamanlar benim başıma gelenleri o da yaşayacak… Sen bunu anlayamazsın…” 

Nilfgaard İmparatoru Emhyr var Emreis harekete geçmek üzere. Tek bir hamleyle Kuzey Krallıkları’nı parçalamak, önüne çıkmak talihsizliğine düşen herkesi öldürmek veya esir almak istiyor. Geçmişte Sodden Tepesi’nde büyücüler yüzünden yenilen Nilfgaard İmparatoru bu sefer zaferle arasına hiç kimsenin giremeyeceğinden emin.

İnsanların ve devletlerin çıkar savaşlarına kesinlikle bulaşmamayı ve daima tarafsız kalmayı seçen Rivyalı Geralt bu sefer çok zor bir karar vermek zorundadır. Kehanetlerde bahsedilen, tüm dünyayı değiştirmeye yazgılı çocuk onun kendi kızı gibi sevdiği Ciri’dir. Ve Ciri’yi korumak için Geralt’ın yapmayacağı şey yoktur. Nihayet bir taraf seçmek ve canını hiçe saymak dâhil.

“Bu kitabı gerçekten, gerçekten çok beğendim… Sapkowskı’nin dünyasındaki hiçbir karakter siyah-beyaz değil. Geralt ve canavarlar dâhil herkes grinin bir tonu.”

––The Deckled Edge


Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 23:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2018 15:56
Nefret çağı kitabının sonunda ciri'nin başına gelen şey beni çok üzdü
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2018 13:41
sonunda be ilk 3 kitabı 4 defa bitirdim diğerleri çıkmayacak sandım ingilizce olarak bitirdim seriyi, kitap çıksın direk alıcam (seriye başlamak isteyen arkadaşlar varsa kesinlikle almalarını tavsiye ederim aşk,savaş konuları herşey çok güzel işlenmiş kitaplarda)
MK Okuru
MK Okuru 11.03.2018 19:58
Bitirince tekrar okudum bitirince tekrar okudum ??
Unrvlld
Unrvlld 9.03.2018 23:47
Üçünü Dörder kez nasıl okudun la
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2018 15:37
savaş derken arkadaşlar Geralt'ın çatışmaları olarak düzelteyim sanki kavganın içinde gibi hissediyorsunuz Sapkowski güzel betimlemiş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Unrvlld
Unrvlld 9.03.2018 23:47
Pegasus kitapların tanesini 36 Kağıttan satıyor. Keşke İtaki bassaydı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2018 17:16
gelsin anam onuda okuruz
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×