Witchfire yeni ekran görüntüleri ile dikkat çekiyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 16.04.2021 - 13:29
The Vanishing of Ethan Carter'ın geliştiricilerinin yeni oyunu Witchfire için dikkat çekici yeni ekran görüntüleri yayınlandı.

Witchfire yeni ekran görüntüleri ile uzun bir aranın ardından tekrar karşımıza çıktı. The Vanishing of Ethan Carter gibi başarılı bir oyuna imza atan The Astronauts ekibinin bu yeni projesi 2017 yılında duyurulmuş ve yayınlanan oynanış videoları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Yapılan duyuru sonrasında ara ara kısa videoları ile karşımıza çıkmaya devam eden oyundan uzun bir süredir ise ses çıkmıyordu. Bugün ise yapım ekibi oyuna ait üç yeni görsel ile adeta geliştirme sürecinin devam ettiğine dair sinyaller vermiş oldu.

Witchfire yeni ekran görüntüleri yayınlandı

Witchfire yeni ekran görüntüleri ile dikkat çekiyor

Tabi aradan geçen bu süre zarfında yapım ekibi oyunu daha da cilalamayı başarmış. Yayınlanan ekran görüntülerine baktığımızda ortam görselleri olduğunu görüyoruz. Grafiksel anlamda ise gerçekten de bu görüntülerin dikkat çekici olduğunu söylemek mümkün. Zaten firmanın daha önce yapmış olduğu ve 2014 yılında çıkan The Vanishing of Ethan Carter oyunu da hikayesinin yanı sıra atmosfer ve grafikleri ile ön plana çıkan bir oyun olmuştu.

Witchfire oynanış anlamında Souls oyunlarını Painkiller ve Bulletstorm gibi oyunları bir araya getiren bir yapıya sahip. Hikaye sunumu çok ön planda olmayacak ama oyunun arka planda bir hikaye işleyişine ve Lore'a sahip olacağı belirtimiş. Çatışma dinamiklerinin ise oldukça hızlı olduğu yapımda büyük boss mücadelelerine yer verileceği de gelen bilgiler arasında. Fotogrametri tekniği ile geliştirilen oyunda Unreal Engine 4 motoru kullanılıyor. Çıkış tarihi ise henüz belli değil. Oyunun yeni ekran görüntüleri ve daha önce yayınlanan videosu şu şekilde;

Witchfire yeni ekran görüntüleri ile dikkat çekiyor

Witchfire yeni ekran görüntüleri ile dikkat çekiyor

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2021 09:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 17:50
Bu dayilar ethan carteri yaptilar oynayan bilir o ortami issizligi yanlizligi hissettirdigini bu da oyle kaliteli olursa cok dehset olur
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2021 14:38
Dört sene önce görünce çok heyecanlanmıştım. İptal olmamış demek ki.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Witchfire yeni ekran görüntüleri ile dikkat çekiyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×