Wolfenstein geliştiricisinde eleman çıkarımı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 12.10.2010 - 11:10
İşler iyi gitmiyor
Raven Software'da işler bir türlü iyi gitmiyor. Daha önce Wolfenstein'in ardından yapılan eleman çıkarımlarına, şimdi de Singularity'nin sonrasında devam ediliyor. Gelişmelere göre stüdyo, 20 ile 40 kişi arasında elemanının işine son verecek. Bunda tabii ki geliştirilen oyunların istenildiği gibi satmamasının da payı var. Hatırlarsanız yapımcılar, Wolfenstein'in gayet iyi satacağı iddiasında bulunmuştu, ancak rakamlar bunu yansıtmamıştı.

Wolfenstein geliştiricisinde eleman çıkarımı
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 16:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wolfenstein geliştiricisinde eleman çıkarımı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×