Wolfenstein II'den Nazi yumruklama reklamı

Wolfenstein II'den Nazi yumruklama reklamı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 16.10.2017 - 11:03
Ya gider misin?

Wolfenstein II: The New Colossus'un raflarda yerini almasına sadece 10 gün kaldı. Nazi işgali altındaki Amerika'yı Nazilerden kurtarmaya çalışan B.J. Blazkowicz, bazen çareye Nazilerin ağzına doğru yumruk atarak da bu işi yapabiliyor. Wolfenstein'ın resmi Twitter hesabından paylaştığı yeni kısa reklam'da tam bunun üzerine.

Geçtiğimiz günlerde ırkçılık yapmak ile suçlanan Bethesda, yaptığı açıklamalar ile her zaman Nazilere karşı olacaklarının altını çizmişti. Yayınladıkları reklamın açıklamasında ise " Sadece tek bir taraf var ". Kısacası geçtiğimiz hafta oluşan polemiklere cevap tadında bir reklam olmuş. Yayınlanan kısa reklamı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Wolfenstein II: The New Colossus

Wolfenstein II: The New Colossus, MachineGames tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan bir aksyion- macera first person shooter oyunudur. 27 Ekim'de çıkması beklenen oyun, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında yer alacak. Oyun aynı zamanda Nintendo Switch'e de 2018'de çıkacak. Serinin sekizinci oyunu olacak olan The New Colossus, 2014 tarihli The New Order oyununun devamı olacak. İkinci dünya savaşını Nazilerin kazandığı alternatif bir evrende geçen oyun, büyük bir hayran kitlesine sahiptir.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 03:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2017 13:03
Ben anlamıyorum ya. Tamam öyle yapmışlar böyle yapmışlar diyelim ama bu yapılan da ırkçılık değil de ne?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2017 11:27
E yanii. Siz kendi ırkınızdan gelen dedelerinizi sanki marstan gelmiş farklı bir koloni gibi görüp bu yüzyılda sütten çıkmış ak kaşık numaraları yaparsanız el oğlu sizle böyle alay eder :)
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2017 00:07
naziler sadece almanyada değil ispanyada general franko ve italyada musollini de nazi
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×