Wolfenstein, kaleye dönüyor mu?

Wolfenstein, kaleye dönüyor mu?

Batuhan Kavruk
Batuhan Kavruk 4.11.2012 - 22:10
Bundan tam 5 yıl önceydi...
Nostaljinin zirve noktalarından biri de hepimizin bildiği gibi her zaman Castle Wolfenstein olmuştur. Özellikle de 3D FPS zamanlarına geçtiğimizde az sevinmedik, o Catacombs bölümünde az gerilmemiştik. Bundan 5 sene önce, oyunun filminin çıkacağı ile ilgili söylentiler dolanmaya başlamıştı. Fakat düşüncenin kötü bulunması nedeniyle, Wolfenstein filminin fikri aramızdan ayrılmıştı. Şimdi ise bu fikir, daha sıkı bir olasılıkla geri geliyor.

Wolfenstein, kaleye dönüyor mu?
Panorama Media'nın distribütörlüğünü yaptığı bu konunun içerisinde aynı zamanda oyunun yapımcısı Samuel Hadida var. Kanadalı direktör Roger Avary ise, daha önce Academy Award'ı kazanmıştı. Şimdi ise bu filme liderlik etmeye can atıyor.

Filmin hikayesi için açıklanan bilgiler ise şu şekilde; filmde iki ana karakter olacak. Bir tarafta bir ABD Yüzbaşı'sı, diğer tarafta da İngiliz Özel Birlik Ajanı ile Castle Wolfenstein efsanesini beyaz perdede yaşayacağız. Konunun düşman bölümünü ise, tabii ki de Hitler ile Nazi kelimeleri oluşturuyor.

Şimdilik açıklanan detaylar bu kadar. En azından heyecanla bekleyeceğimiz bir oyun filmi daha mevcut bu aralar. Bakalım ilerleyen zamanlarda yapımcılar ne diyecek, görüntüler ne şekilde yayımlanacak.

Detayları sıcağı sıcağına takip edeceğiz.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2021 09:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×