Wolfenstein Youngblood için yeni bir oynanış videosu geldi

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 27.05.2019 - 12:17
Profesyonel Nazi avcıları iş başında

Seride ilk defa co-op oynanış mekanikleri ile oyuncuların karşısına çıkacak olan Wolfenstein Youngblood için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. 80'li yıllar teması ile dikkat çeken yapımda, BJ Bazkowicz'in ikiz kızlarını kontrol edeceğiz. Jess ve Soph Blazkowicz kayıp babalarının peşinden Nazi işgali altındaki Paris'e gidecek ve babalarının izini sürecek. Wolfenstein Youngblood için yayınlanan oynanış görüntülerinin de yer aldığı fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Wolfenstein Youngblood için yeni bir oynanış videosu geldi

Wolfenstein: Youngblood'da  Dishonored oyunlarında karşımıza çıkan açık dünya harita tasarımına benzer bir harita tasarımı ile karşılaşacağız. Daha önce Wolfenstein serisi oyunlarında karşımıza çıkan bölüm tasarımı biraz da gelişmiş bir şekilde karşımıza çıkacak.  Wolfenstein: Youngblood ile birlikte oyunun haritası biraz daha katmanlı hale gelecek ve savaş senaryoları da daha çeşitli olacak. Nazilerle dolu bir binaya girişin çok farklı yolları olacak. Oyunun co op oynanış mekaniklerinin nasıl olacağı merak konusu. 

Serinin yeni oyunu Wolfenstein: Youngblood, 26 Temmuz 2019'da PC, Playstation 4 ve Xbox One için çıkacak.   

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 05:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.05.2019 03:00
1 kuruş para çıkmaz benden.. the new colossus faciasından sonra bütün güvenimi ve ilgimi kaybettim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.05.2019 13:55
One X’te oynayalım çıksında bi
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wolfenstein Youngblood için yeni bir oynanış videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×