Wolfenstein Youngblood'ın PC sürümünde büyük hata!

Furkan Güler
Furkan Güler 26.07.2019 - 10:28
Oyunun mikro ödemelerinde açıklar bulunuyor.

Geride bıraktığımız akşam konsol sürümlerinden erken bir şekilde PC platformuna çıkan Wolfenstein Youngblood'da büyük bir hata keşfedildi. PC oyunlarında hile yapmaya yarayan Cheat Engine, Wolfenstein Youngblood'ı oynayan oyuncular tarafından kullanıldı. Programı kullanan oyuncular, mikro ödemeler sayesinde açılan içeriklerin tamamını kolay bir şekilde açtı. Oyun içerisinde kostümler ve karakter gelişimine yarayan unsurları, haritadan topladığımız Silver Coin'ler yardımıyla açabiliyoruz. Ancak bu içeriklere erkenden erişmek isterseniz gerçek para ile Gold Bar satın alabilirsiniz.

Wolfenstein Youngblood'ın PC sürümünde büyük hata!

Cheat Engine'i kullanan PC oyuncuları, oyunda bir anlığına dahi olsa sınırsız Gold Bar'a sahip oldu ve mikro ödemeyle açılan tüm öğeleri açmayı başardı. Eğer bu açıktan faydalanacaksanız oyunu çevrimdışı bir şekilde oynamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü çevrimiçi modda bu açığı kullanırsanız Bethesda hesabınıza yaptırımlar uygulanabilir. Bethesda şimdilik bu açığa yönelik oyuna herhangi bir yama getirmedi. Ancak geliştiriciler çok yakın bir zamanda bu açığı mutlaka kapatacaktır. Oyunların en büyük gelir kapılarından bir tanesi olan mikro ödemelerin bu denli bir duruma düşmesi, aynı zamanda firmanın itibarını da zedeliyor.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 03:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2019 14:18
ya cikarmayin soyle oyunlari pc ye, bu tayfa boyle oyunlari haketmiyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.07.2019 12:50
Heeea ben de kurdum açıldı, cayır cayır yok kostümdü ıvır zıvır aktı, bu şekilde halletmişler demeki ki, neyse güzel oyun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.07.2019 12:43
Bu oyundan mikro ödeme beklemezdim. Destniy'e Far cry'a döndü güzelim oyun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wolfenstein Youngblood'ın PC sürümünde büyük hata!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×