Wolfenstein Youngblood'un harita tasarımı Dishonored'a benzeyecek

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 13.05.2019 - 11:53
Wolfenstein: Youngblood'dan yeni detaylar

Wolfenstein: Youngblood'da biraz daha farklı bir Wolfenstein deneyimi bizi bekliyor. Seride bir ilk olarak co - op oynanış mekanikleri ile karşımıza çıkacak olan Wolfenstein: Youngblood'un harita tasarımında da yenilikler bizi bekliyor. 

Wolfenstein: Youngblood'un harita tasarımı Dishonored'a benzeyecek

Geçtiğimiz yıl E3 2019'da duyurulan Wolfenstein: Youngblood'dan yeni bilgiler geldi. Yeni Wolfenstein oyununun en büyük yeniliği oyunun ortaklaşa oynanabiliyor oluşu. Oyunda Jess ve Soph aldı iki kadın karakterden birini kontrol edebileceğiz. Blazkowich'in ikiz kızları olan Jess ve Soph, bir anda ortadan kaybolan babalarına ne olduğunu öğrenmek için 1980'lerin Nazi işgali altındaki Amerika'sında yola koyulurlar. 

Wolfenstein: Youngblood'da daha çok Dishonored oyunlarında karşımıza çıkan açık dünya harita tasarımına benzer bir oyun alanı ile karşılaşacağız. Örneğin bir binaya ya da bölgeye girişin farklı yolları olacak. Aslında bu serinin önceki oyunlarında da yavaş yavaş Wolfenstein serisinde karşımıza çıkan bir harita yapısıydı. Ancak Wolfenstein: Youngblood ile birlikte oyunun haritası biraz daha katmanlı hale gelecek ve savaş senaryoları da daha farklı olacak. Wolfenstein: Youngblood, 26 Temmuz'da PC, Playstation 4 ve Xbox One için çıkacak. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2023 02:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wolfenstein Youngblood'un harita tasarımı Dishonored'a benzeyecek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×