Wolfteam’e Kapadokya Haritası ve yeni karakterler eklendi

 Wolfteam’e Kapadokya Haritası ve yeni karakterler eklendi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 7.04.2018 - 02:21
Kapadokya haritası oyuna eklendi

Netmarble Türkiye, Wolfteam için 02 Nisan 2018 tarihinde yayınladığı yeni güncellemeyle hem mevcut oyuncuları hem de yeni oyuncuları heyecanlandıracak pek çok yeniliğe imza atıyor. Bu güncellemeyle Türkiye’nin eşsiz güzelliklere sahip olan dünya turizminin en gözde bölgesi Kapadokya’nın haritası oyuna ekleniyor.

Kapadokya haritası oyuna eklendi

Pers dilinde “Güzel Atlar Ülkesi” anlamına gelen Nevşehir’in Kapadokya bölgesinin yapı özelliklerine sahip ve Peribacası figürlerinin sıkça yer aldığı Kapadokya Haritası oyuna eklendi. Kapadokya’nın tarihi dokusu ilk kez Wolfteam aksiyonuna sahne olurken, oyuna yeni eklenen güçlü karakterler ve silahlar da heyecanın dozunu iyice artırarak espor turnuvalarında da benzersiz bir oyun keyfi sunuyor. Kapadokya haritası aynı zamanda oyuncuların farklı taktikler geliştirmesi açısından çok yönlü imkanlara sahip. Kapadokya haritası ASUS Wolfteam Ligi ve Asus Wolfteam Türkiye Kupası turnuvalarında da kullanılacak.

2 yeni karakter ve 2 yeni silah

Wolfteam’in yeni güncellemesi oyuna VEPR-12 Elit ve AK-47 Elit isimli 2 yeni silah da ekliyor. Oyuna eklenen iki yeni karakter ise Tetra Özel Versiyon ve Rin Özel Versiyon. Bu güncellemelerle birlikte hem oyun keyfi hem de mücadele artacak, yeni haritayla birlikte rekabet üst seviyeye ulaşacak.

Basın Bülteni

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 10:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.04.2018 09:20
wolfteam bile fortniteden iyi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.04.2018 00:51
hemen indirip oynamam lazım yhaaaa
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.04.2018 11:39
mirage??
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.04.2018 04:05
Çöpteam
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×