Wolfteam Türkiye Kupası’nda şampiyonluk yarışı 5 Temmuz’da başlıyor

Furkan Güler
Furkan Güler 5.07.2019 - 15:10
Turnuva heyecanı başladı.

Netmarble Türkiye’nin, Wolfteam için düzenlediği ve Türkiye’nin en güçlü espor takımlarının mücadelesine sahne olacak Wolfteam Türkiye Kupası, 5 Temmuz 2019 cuma günü başlıyor. 2019 Wolfteam Türkiye Kupası (WTK 2019) kapsamında mücadele edecek 10 takımdan sadece bir tanesi, WTK 2019 Büyük Finali’nde şampiyonluğa ulaşabilecek.

Wolfteam Türkiye Kupası’nda şampiyonluk yarışı 5 Temmuz’da başlıyor

Wolfteam Ligi, bu yıl da Türkiye’nin en güçlü 10 Wolfteam takımının kıyasıya mücadelesine sahne olacak. Ligin deneyimli takımları Galatasaray Espor, 1907 Fenerbahçe, Crew Esports ve Team Turquality takımlarına, bu yıl lige ilk kez katılan Imaginative, Sangal Esports, İstanbul Espor ve Mod-Z Esports yer alacak. Ayrıca JesterOf ve Collectors da geçtiğimiz sezon Wolfcity turnuvalarında şampiyonluk yaşayan iki takım olarak bu sene ligde mücadele edecek. Bu 10 takım, büyük kupayı havaya kaldırmak için Wolfteam Türkiye Kupası’nda yeteneklerini sergileyecek ve rakiplerine üstünlük kurup mutlu sona ulaşmayı hedefleyecek.

Ligin heyecanını artıracak yenilikler

Bu sezon Wolfteam Türkiye Kupası’na yeni kurallar ve düzenlemeler eklendi. Artık maçlar tek harita üzerinden (Bo1) oynanacak. Bu yıl takımlar toplamda 18 maça çıkacak ve maçları geçen yıldan farklı olarak 9’a değil, 16’ya ulaşan takım kazanacak.

Daha fazla takım, daha fazla mücadele

Netmarble Türkiye’nin espora ve takımlara yaptıkları yatırımın her yıl arttığını, gerçekleştirdikleri büyük turnuvalar ve düello karşılaşmalarıyla espor alanında önemli başarılara imza attıklarını belirten Netmarble Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Dilek Aydoğdu, “Global markalar espor turnuvalarında hedef kitlesiyle buluşuyor. Türkiye’nin en iyi Wolfteam takımlarını bir araya getiren Wolfteam Türkiye Kupası bu yıl daha fazla takım ve yeni kurallarla geliyor. Bu da ligin daha fazla mücadeleye sahne olması demek. Bizi çok heyecanlı maçlar ve muhteşem bir sezon bekliyor. Tüm takımlara ve oyunculara başarılı bir lig geçirmelerini diliyorum.” dedi.

Canlı yayınları kaçırmayın

5 Temmuz’da başlayacak Wolfteam Türkiye Kupası’nın karşılaşmalarını Youtube/JoygameWolfteam kanalından canlı izleyebilirsiniz. Aynı zamanda ligle ilgili tüm bilgileri https://www.joygame.com/wolfteamespor/ adresinden takip edebilirsiniz.

-Basın bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 00:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wolfteam Türkiye Kupası’nda şampiyonluk yarışı 5 Temmuz’da başlıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×