Wolfteam'in büyük indirimi Wolfteam Kurt Haftası’nda başlıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 8.07.2018 - 13:17
Wolfteam Kurt Haftası indirimleri başlıyor

Netmarble Türkiye, 30 milyonu aşan oyuncu sayısıyla Wolfteam için şimdiye kadar görülmemiş indirimlerin ve etkinliklerin yer aldığı Wolfteam Kurt Haftası’nı 7-14 Temmuz 2018 tarihleri arasında düzenleyecek. Wolfteam oyuncuları, rüyalarını süsleyen indirim ve hediyelere bir hafta boyunca kavuşma fırsatı bulacak.

Wolfteam tarihinin en büyük indirimi

İşte Wolfteam Kurt Haftası’nda sunulacak benzersiz hediyeler:

- Eşya dükkânında yüzde 80 indirim yapılacak;

- Bütün kutularda yüzde 20 indirim olacak. Kart sistemi tekrar aktif edilecek ve kart sistemindeki kartların çıktığı kutular da bu süreçte yüzde 20 indirimli olacak;

- Oyuncular, oyuna giriş etkinliğiyle her gün Wolfteam’in en çok sevilen, efsanevi karakterlerinin sahibi olacak;

- Bu haftaya özel Ganimet Etkinliği ile oyuncular Efsanevi Kasa kazanacak;

- 30 gündür oyuna girmemiş oyuncular 5 milyon Gelişim Puanı ve efsane silahların yanı sıra oyunun en popüler karakterleri olan Ateş ve Barut gibi karakterler ile sürpriz ödüller kazanacak;

- Bu tarihler arasında 7 gün boyunca oyuna giren oyuncular efsane serisi silahların sahibi olacak;

- Önceden 70 günlük olan ödüle Wolfteam Kurt Haftası’nın eklenmesiyle yeni kullanıcılar toplamda 77 günlük ödüllerin sahibi olacak!

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 20:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.07.2018 12:42
Bu oyun sıktı. İndirim yapmaları bazı yerlerden kısmalarına neden oldu. Çok zekiler. Ayrıca normal şartlarda oyun çok lüks.
Kalan Karakter : 300 Gönder
bugrababur
bugrababur 8.07.2018 23:21
ads are getting smarter
Kalan Karakter : 300 Gönder
oXelight
oXelight 8.07.2018 19:37
Pay 2 win.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wolfteam'in büyük indirimi Wolfteam Kurt Haftası’nda başlıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×