Wonder Woman 1984'ten Kristen Wiig'e ait ilk görsel yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.06.2018 - 10:35
Cheetah olma yolunda ilk adımlar

Çekimleri devam eden ve kamera arkası görüntüler ile sık sık karşımıza çıkan Wonder Woman 1984 filmi için yeni bir görsel daha yayınlandı. Bu görselde ise Wonder Woman'ın ezeli rakibi olan Cheetah'ı canlandıracak olan Kristen Wiig'e ait ilk görüntüye yer verilmiş.

Wonder Woman 1984 için yeni görüntüler geliyor

Ilk filmde bizi 1. Dünya Savaşına götüren filmin devam halkası konusunda ise henüz resmi bir açıklama yapılmasa da filmin adından da anlaşıldığı gibi 1984 yılında geçeceği belirtilmişti. Hatta filmden Gal Gadot'un canlandırdığı Wonder Woman dışında Chris Pine'ın canlandırdığı Steve Trevor görüntülerine de kavuşmuştuk. İşte bu iki karakterden sonra merakla beklenen ve Kristen Wiig'in canlandırdığı Barbara Ann Minerva karakterine ait görüntü de yayınlandı. Bu görselde aktörü dondurulmuş hayvan müzesi benzeri bir yerde görüyoruz. 

Cheetah çizgi roman serisinde farklı karakterler tarafından karşımıza çıksa da 3. versiyonu, yani Barbara versiyonu ilk olarak 1987 yılında ortaya çıkmıştı. Ilk filmde olduğu gibi yönetmen koltuğuna Petty Jenkins'in oturacağı devam filmi 2019'da gösterime girecek.

Wonder Woman 1984'ten Kristen Wiig'e ait ilk görsel yayınlandı

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2022 23:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.06.2018 11:37
1. film neydide 2.si ne olsun,rezalet CGI lar vardı filmde,ayrıca süperkahraman tarihinde gördüğüm en boş karakterdi,kadınlar güçlü algısı için bunu çıkarmışlar,gelen saldırıları bilekleri ile engelliyor,ayağına ateş etmek kimsenin aklına gelmiyor,kadın cıbıldak cıbıldak dolaşıyor ortada
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2018 11:41
Allah'ım bu yorumu okumaz olaydım. Arkadaşım sen hiç çizgi roman okumamışsın belli. Wonderwoman Batman ve Superman'den sonra 1941 de yaratıldı. Yunan tanırlarından esinlenildi ki ilk filmde görüyorsun. Hele şu ayağına ateş etmek akla gelmiyor kısmını toptan atmak istiyorum gerçekten şaka gibi
Kalan Karakter : 300 Gönder
rebitek
rebitek 28.06.2018 20:59
Yeni nesil amerikan sinemasının bombalarından biri aşırı şekilde cgı efektleri bunalttı, nolan amcanın bir kaç filmini izleseler illa her sahneye cgı şart olmadığını anlarlar ama adamlarda haklı onlar hep masraf zaman kaybı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wonder Woman 1984'ten Kristen Wiig'e ait ilk görsel yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×