Wonder Woman, Batman'den liderliği kaptı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 15.09.2017 - 13:59
DC'nin gülü Wonder Woman.

Wonder Woman'ın gişelerde yakaladığı beklenmedik başarı DCEU'nun keyfini yerine getirdi. Uzun süredir yaptığı filmlerle hayranlarını memnun edemeyen DC, son olarak Wonder Woman'la kendini affettirmiş, gelecek için ümit vermişti. Justice League ile bütün kahramanlarını tek film altında toplayacak olan DC, Batman V Superman'den sonra ilk defa birden çok karakteri aynı filmde barındıracak.

Wonder Woman, Batman'i geçti

Wonder Woman'ın yakaladığı başarıdan sonra, karakterde beklenmedik bir popülerlik oluşmaya başladı. Çizgi roman satışlarındaki artış ve güçlü kadın örneği olması karakterin DC'nin yüzü olması için yeterli bir durum oldu. Son zamanlarda yayınlanan Justice League posterlerinde ise Wonder Woman ön planda durmaya başladı. Genelde Batman'nin liderlik ettiği grup, Batman'i takım pozlarında en arkaya koymaya başladı.

Dün yayınlanan son görsel  ile de hayranlar iyice merak durumu garipsemeye başladı. Sırf karakterin solo filminde yakaladığı başarı yüzünden Batman gibi bir karakterin önüne bir anda koyulması, DC'ye "fırsatçı" denilmesine yol açtı.

Wonder Woman, Batman'den liderliği kaptı
Nolan üçlemesinden sonra Batman V. Superman ile karşımıza çıkan karakter, ne kadar eleştirilmiş olsa da DC'nin sinemadaki en büyük kozuydu.

Sizce DC'nin Batman'i bir anda göz ardı etmesi normal mi?

Wonder Woman, Batman'den liderliği kaptı
Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 22.01.2022 23:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2017 21:03
Mi okurun wonder women bir tanrı babasi zeus kendisi bir tanrı ve darksaidi yener
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.09.2017 23:46
Sakin olun gençler, henüz DC'de adam akıllı süper kötü yok. Şuan bu normal bir şey, koskoca Darkseid efendiyi Wonder Woman yenecek değil ya xD
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.09.2017 17:13
Klasik DC işte para için film yapıyorlar güzel olsun da sinemaya bir katkımız olsun da seyirci memnun olsun diye değil. Mervel a bak en iyi yönetmenleri tutuyor en iyi özel efekt şirketlerini tutuyor dc nin efektleri 2000 lerin başından kalma gibi çok ucuz efektler. Senaryo yazımı bile ucuz dc nin.
MK Okuru
MK Okuru 16.09.2017 17:48
Cidden sinema hakkında senin gibi bilgisi olmayan cahillerin yorum atmasını hazmedemiyorum. DC'nin filmlerinde görsel efektler her zaman büyük övgüler alır sadece hikaye veya kurguda tökezlediği söylenir. Herşeyden bi haber insanların yorum yapması bi şekilde engellenmeli.
MK Okuru
MK Okuru 15.09.2017 19:19
Anlıyorum hatersın ama bu sayfada Dc'yi kötülemekteki amacın ne ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.09.2017 14:11
Sırf haber olsun diye yapılmış bir haber... Kıyısından köşesinden DC çizgi romanlarını güncel olarak biraz takip edersen yazar kardeşim, yaptığın haberin yanlışlığını görebilirsin. Haberleri rastgele sitelerden çevirmemek lazım tabi...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.09.2017 02:09
saçma. popülerlik yarışması değil bu kardeşim batman justice league in kurucusu önde olması lazım. ayrıca wonder woman ın popüleritesi gal gadot tan kaynaklanıyor batman klasiktir
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wonder Woman, Batman'den liderliği kaptı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×