World in Conflict'e 2 adet yeni video

Fatih Canıtez
Fatih Canıtez 3.06.2010 - 12:31
World in Conflict'e 2 adet yeni video

World in Conflict'e 2 adet yeni video

Yapımcılığını Massive Entertainment'in (Ground Control serisinden gayet iyi hatırlıyoruz) üstlendiği ve geçtiğimiz ay beta testine başlayan strateji oyunu "World in Conflict" için iki yeni video yayınlandı. PC'de grafik olarak yeni nesil strateji anlayışını başlatacak oyun olarak lanse edilen "World In Conflict'in" DX 10 teknolojisine verdiği tam destekle 2007 yılına damga vuracak ilk strateji oyunu olacağı şimdiden vurgulanıyor.

18 Ekim'de piyasaya sürülmesi beklenen ve Amerika ile Sovyetler Birliği arasındaki "Soğuk Savaş" yıllarını konu alacak oyunun PC'nin ardından XBOX 360 için de geleceği belirtiliyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 22:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
World in Conflict'e 2 adet yeni video

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×