World of Darkness yavaş geliştiriliyor

Burçin Aygün
Burçin Aygün 24.10.2011 - 05:00
Beklemeye devam
White Wolf'un ünlü World of Darkness'ı online oyun olarak yakın bir gelecekte bizlerle birlikte olacak. Kesin tarih belli olmasa da CCP'nin CEO'su Hilmar Petursson bize pek de güzel haberler vermiyor. CEO'nun dediğine göre şirketin büyük kısmı Atlanta'da ve 100 kişi kadar. Bu ekip bir yandan Eve Online'ın kış güncellemesi için çalışırken, bir kısmı da Dust adlı oyuna yoğunlaşmış durumda. Bu sebepten de World of Darkness için çalışan kişi sayısı beklenenin altında. Diğer projelere de zarar gelmesin isteyen CEO'nun açıklamasına göre World of Darkness beklenenden yavaş olarak geliştirilme sürecine devam ediyor.

World of Darkness yavaş geliştiriliyor
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
World of Darkness yavaş geliştiriliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×