World of Tanks Premium kazananlar belli oldu

World of Tanks Premium kazananlar belli oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 17.10.2017 - 11:38
Kazananların listesi içerde

MMO dünyasının en çok ilgi çeken yapımlarından biri olan ve oyuncuları birbirinden heyecanlı tank savaşları ile buluşturan yapım World of Tanks, içerisinde bulundurduğu yüzlerce farklı tank ile oyuncuları kendinde tutmayı başarıyor. Biz de geçtiğimiz günlerde World of Tanks için bir soru sormuş ve birçok tankı barındıran oyundaki favori tankınızı bizimle paylaşmanızı istemiştik

Bu soruya farklı tank türlerinden birçok cevap geldi. Sitemiz üzerinden sorduğumuz soruyu cevaplayan kullanıcılarımız bizden premium üyelik kazandılar. Cevap veren kullanıcılarımızdan birçoğu ise misafir olarak cevapladıkları için malesef kendieri ile iletişime geçemiyoruz. Kazananların mektup2@merlininkazani.com adreslerine mail atmaları gerekmektedir. Şu aşamada bizden premium kod kazanan takipçilerimiz şu şekilde;

Haoedric
Fors
SupremeMaster
Crysef
Wetwipes
ImChuckBass
Kots
ThePhantom
Kayra Hasan Karacalar
Deniz Irten
Alican Yılmaz

World of Tanks Hakkında

World of Tanks zırhlı savaşlarının temel alındığı ilk ve tek takım tabanlı devasa çok oyunculu online aksiyon oyunudur. Kendinizi dünyanın her yerinden çelik kovboyların katıldığı, İkinci Dünya Savaşı’nın epik tank savaşlarının ortasına atın. Cephaneliğiniz, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Sovyetler Birliği, Fransa, Birleşik Krallık, Japonya, Çekoslovakya ve Çin’in tarihsel gerçekliklerine göre hazırlanmış 500’den fazla zırhlı araç içeriyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 21:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×