World of Warcraft, 9 milyonu aştı

Güven Gümüş
Güven Gümüş 19.07.2010 - 17:44
World of Warcraft, 9 milyonu aştı

World of Warcraft,  9 milyonu aştı

Blizzard Entertainment'in devasa online MMORPG oyunu "World of Warcraft'dan" yeni bir rekor geldi. Blizzard yaptığı açıklamada, World of Warcraft'ın 9 milyon kullanıcıyı aştığını belirtti. 23 Kasım 2004 tarihinde Kuzey Amerika'da piyasaya çıkan oyun, kısa bir sürede tüm dünyaya yayılarak çılgınca oynanan bir oyun haline geldi. Ayrıca WOW furyasına Çin'de "WOW: The Burning Crusade" ile başlayarak bu büyümeye elinden geldiğince! bir katkı sağlıyor.

KAYNAK
World of Warcraft,  9 milyonu aştı
worthplaying.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2023 14:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
World of Warcraft,  9 milyonu aştı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×