World of Warcraft: Cataclysm'in yeni ekran görüntüleri

Onur Bal
Onur Bal 3.06.2010 - 12:31
World of Warcraft: Cataclysm'in yeni ekran görüntüleri
Tüm World of Warcraft severlerin merakla beklediği Cataclysm Expansion'ın çıkışından evvel yavaş yavaş yeni ekran görüntüleri yayımlanmaya devam ediyor. Blizzard en sonunda bu eklentiyle birlikte Troll ırkına da bir başlangıç noktası verecek "Echoes Islands". Cataclysm ile birlikte oyuna yeni başlayan ve Troll ırkını seçen oyuncular, Echoes Island'da doğal çevrelerini korumak için savaş veren Troll'lere katılıp Level 1'den 5'e kadar kendilerini geliştirebilecekler.

Tüm ekran görüntüleri için buraya tıklayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 19:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
World of Warcraft: Cataclysm'in yeni ekran görüntüleri

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×