World of Warcraft: Echoes of Doom geldi!

Dina Erad
Dina Erad 19.07.2010 - 17:35
World of Warcraft: Echoes of Doom geldi!

World of Warcraft: Echoes of Doom geldi!

Blizzard, "World of Warcraft" için en son ve en önemli içerikli güncelleştirmenin (Echoes of Doom) artık kullanılabilir durumda olduğunu açıkladı. Bu güncelleştirme, yeni bir arşiv sistemi, yeni yetenekler, yeni uzmanlık alanları ve çok daha fazlasını getiriyor.

"Siz Outland karşılaşmalarında ustalık kazandınız. Peki siz henüz gelmekte olana hazır mısınız? Donmuş kuzeyden uyuşuk şeytanın uyanışının med-cezirleri, Azeroth'un vatandaşlarının beyinlerini ve akıllarını tedirginlikle dolduruyor. Ülkedeki kahramanlar, bir tahmin etme ve amaca ulaşma hissiyle çetin bir yolculuğa hazırlanıyorlar."

"Echoes of Doom", "WoW: The Burning Crusade" için en yeni ve büyük içerikli paket olacak. Bu, "Wrath of the Lich King'in" alt yapısında yatıyor ve "Echoes of Doom'da da bolca iyileştirme var. Aynı zamanda paket, oyunun oynanışına da yeni özellikler ekliyor."
denmiş yazıda.

KAYNAK
World of Warcraft: Echoes of Doom geldi!
mmorpg.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2022 12:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
World of Warcraft: Echoes of Doom geldi!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×