World of Warcraft: Echoes of Doom geldi!

Dina Erad
Dina Erad 19.07.2010 - 17:35
World of Warcraft: Echoes of Doom geldi!

World of Warcraft: Echoes of Doom geldi!

Blizzard, "World of Warcraft" için en son ve en önemli içerikli güncelleştirmenin (Echoes of Doom) artık kullanılabilir durumda olduğunu açıkladı. Bu güncelleştirme, yeni bir arşiv sistemi, yeni yetenekler, yeni uzmanlık alanları ve çok daha fazlasını getiriyor.

"Siz Outland karşılaşmalarında ustalık kazandınız. Peki siz henüz gelmekte olana hazır mısınız? Donmuş kuzeyden uyuşuk şeytanın uyanışının med-cezirleri, Azeroth'un vatandaşlarının beyinlerini ve akıllarını tedirginlikle dolduruyor. Ülkedeki kahramanlar, bir tahmin etme ve amaca ulaşma hissiyle çetin bir yolculuğa hazırlanıyorlar."

"Echoes of Doom", "WoW: The Burning Crusade" için en yeni ve büyük içerikli paket olacak. Bu, "Wrath of the Lich King'in" alt yapısında yatıyor ve "Echoes of Doom'da da bolca iyileştirme var. Aynı zamanda paket, oyunun oynanışına da yeni özellikler ekliyor."
denmiş yazıda.

KAYNAK
World of Warcraft: Echoes of Doom geldi!
mmorpg.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 21:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
World of Warcraft: Echoes of Doom geldi!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×