World of Warcraft genişleme paketi Shadowlands çıktı

World of Warcraft genişleme paketi Shadowlands çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 24.11.2020 - 11:08
Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen World of Warcraft'ın uzun zamandır heyecanla beklenen yeni genişleme paketi Shadfowlands çıktı

Fani diyarların ötesindeki dünya Shadowlands'de, Azeroth'un ruhları yeni amaçlar keşfediyor: yükselmek, bedel ödemek, yeniden doğmak, sonu gelmeyecek bir savaş başlatmak ya da ebedi ıstıraba mahkûm olmak. Blizzard Entertainment'ın büyük beğeni toplayan devasa çevrimiçi rol yapma oyununun sekizinci genişleme paketi olan Shadowlands'in çıkışıyla birlikte, dünya çapındaki milyonlarca World of Warcraft oyuncusunun öteki dünyada kendi kaderlerini belirleme yolculuğu bugün başlıyor.

World of Warcraft: Shadowlands'de Horde ve Alliance'ın kahramanları, öteki dünyanın muazzam diyarlarındaki yolculuklarında ölümün gizemleriyle yüzleşecek. Yolculuk sırasında, Shadowlands'in dört güçlü Ahit'inden biriyle kaderlerini değiştirecek bir anlaşma yaparak Maw'ın umutsuz derinliklerinde hüküm süren zalim varlık Jailer'ın birlikleriyle yüzleşmekte kullanacakları öteki dünya güçlerini belirleyecekler. Jailer'ın her şeyi gören gözünden kayıp ruhları kurtarmaya çalışırken ve kendilerini uzun süredir hapis kalmış dehşetlerin (ve efsanevi ödüllerin) beklediği Lanetliler Kulesi Torghast'ın labirentleri andıran koridorlarında tehlikeye atılırken oyuncuların azimleri sınanacak.

World of Warcraft Shadowlands çıktı

Blizzard Entertainment Başkanı J. Allen Brack, “Shadowlands, WoW oyuncularını Warcraft evreninde daha önce hiç ayak basmadıkları bir yere götürüyor ve onlara karakterlerinin kaderini farklı bir biçimde şekillendirme olanağı tanıyor,” diyor. “İster seçtikleri Ahit'in bütün yönlerini araştırsınlar isterlerse de Lanetliler Kulesi'nde kendi efsanevi eşyalarını oluştursunlar, oyuncuların öteki dünyada kendilerini bekleyen deneyimleri keşfedecek olması bizi çok heyecanlandırıyor.”

Hem yeni hem de oyuna dönen oyuncuların eğlenceye kolaylıkla katılabilmesi için, Shadowlands'in çıkışıyla birlikte WoW®'a bazı güncellemeler de gelecek. Sürgün Adası'nda yeni oyuncular bir Azeroth kahramanı olmanın ne anlama geldiğini öğreten, içerisinde seçtikleri sınıfın yeteneklerini tanıyabilecekleri görevlerle grup bazlı oyunun temellerini kavrayabilecekleri iki boss'lu bir mini zindan da barındıran yepyeni bir başlangıç macerasını keşfedecekler. Yeni oyuncular adadan ayrıldıklarında, doğrudan oyunun son genişleme paketi olan Battle for Azeroth'tan devam edebilecek ve burada 50. seviyeye kadar gelerek Shadowlands'e geçiş yapmak için hazırlanabilecekler.

Daha önceki genişleme paketlerini oynayan ve yeni ya da düşük seviyeli karakterlerinin hızlı bir şekilde ölümün ötesine geçmesini isteyen oyuncular ise, genişlemenin Kahraman Sürümü ve Epik Sürüm'ünde mevcut olan veya ayrıca satın alınabilen Shadowlands Karakter Takviyesi'ni kullanabilirler (ayrıntılar aşağıda).

World of Warcraft: Shadowlands, oyunculara karakterlerinin kaderlerini keşfetmenin ve şekillendirmenin yepyeni yollarını sunan pek çok içerik ve özelliklerle dolu:

- Warcraft’ın Öteki Dünyasını Keşfedin: Perdenin ötesindeki dünyada sizi nasıl harikalar ve dehşetler beklediğini öğrenin. Bastion'ın ışıltılı topraklarında dolaşın, Revendreth'in gotik zirvelerinde kendinizi kaybedin, ebedi şehir Oribos'taki kader noktasında benliğinizi keşfedin ve bunlar gibi pek çok farklı deneyime daha hazır olun.

- Kendinize Bir Ahit Seçin: Shadowlands'deki dört ahitten birine kendinizi adayın. Bunların her biri kendine has hikâye örgülerine, oynanış özelliklerine ve amaçları uğruna savaşan kişilere sundukları özel güçlere sahip. Bastion'ın cesur Kyrian'ları ya da Revendreth'in gururlu Venthyr'leri arasında seçim yapın, Maldraxxus'un kudretli Necrolord'ları için savaşın veya Ardenweald'ın vahşi Night Fae'leriyle birlikte yenilenmenin yollarını arayın.

- Lanetliler Kulesi'ne Tırmanın: Evrenin en kötü ruhları, Jailer adı verilen korkunç bir varlığın emri altındaki hapishane Torghast'a kapatılmıştır. Bu sürekli değişen roguelike deneyime hem bireysel şekilde hem de en fazla beş kişiden oluşan gruplarla katılmanız mümkün. Burada başarılı olanlarıysa rünlerle bezeli ekipmanlar işlemekte kullanabilecekleri materyaller bekliyor.

-Ve Çok Daha Fazlası: Burada geçirdiğiniz zamana bağlı olarak daha da çetinleşen Maw'da Jailer'a göğüs gerin; seçtiğiniz Ahit'ten önemli karakterlerle Ruh Bağları kurarak onların kendilerine has güçlerini paylaşın ve Ahit'inizin mabedini eski ihtişamına nasıl kavuşturacağınıza karar verin... Shadowlands daha önce World of Warcraft'ta deneyimlediğiniz hiçbir şeye benzemiyor.

World of Warcraft genişleme paketi Shadowlands çıktı

Shadowlands'de İzleyeceğiniz Yolu Seçin

Shadowlands yolculuklarına hazırlanmak isteyen oyuncular, genişleme paketini Windows ve Mac PC'ler için bugünden itibaren ve bu adres üstünden satın alabilir. World of Warcraft: Shadowlands, oyunculara pek çok farklı sürüm arasından kendilerine uygun bir seçim yapma şansı sunuyor:

- Shadowlands Temel Sürüm, yalnızca genişleme paketini içeriyor ve oyunculara öncekilere kıyasla daha hesaplı bir giriş seviyesi deneyimi sunuyor.

- Shadowlands Kahraman Sürümü, genişleme paketinin yanı sıra şunları içeriyor: yeni veya mevcut düşük seviyeli karakterlerin hemen Shadowlands'e geçebilmelerini sağlayan bir karakter takviyesi ve tamamlandığında Vestments of the Eternal Traveler transmog setini kazandıran yeni bir görev yolunu açan Ensorcelled Everwyrm bineği.

- Shadowlands Epik Sürüm, Kahraman Sürümü'ndeki tüm içeriklere ek olarak Anima Wyrmling yoldaşını, Wraithchill kozmetik silah efektini, özel bir görsel efekte sahip Eternal Traveler’s Hearthstone'u ve 30 günlük oyun süresini içeriyor.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2021 14:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
okthai
okthai 24.11.2020 14:42
Çıktı da 13 Euro bugünkü kurla 122 TL yapıyor. Her ay verilmez bu para. İki aylık üyelik ücreti ile Cyberpunk 2077 alınıyor. Onu oynarım daha iyi. Bi bölgesel fiyatlandırmaya geçmedi şunlar.
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 04:34
16 yıldır aynı ücreti oyunun. Aynı para ama sen 2 ay sonra cyberpunk oynarsan dua et 1 haftada abanıp bitirip kçşeye atma. Wow'da en oynamadığın karakterle bile o oyunun zamanını geçersin. tam bir f/p ürünüdür wow
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 04:32
12 EURO AVRUPA İÇİN CEREZ PARASI. SEN TEPKİNİ ÖNCE DOĞRU YERLERE VER VEREBİLİYORSAN
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×