World Of Warcraft görücüye çıkıyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
World Of Warcraft görücüye çıkıyor
Blizzard firması E3 fuarında hazırlamakta olduğu massively multiplayer RPG oyunu World Of Warcraft üzerindeki dizayn değişikliklerini görücüye çıkaracağını belirtti. Oyun fuarda 3 gün süre ile gösterilecek ve oyunun detayları ile geliştirilmiş özellikleri herkes tarafından görülebilecek. Oyunda 4 sınıf olan warrior, mage, shaman ve dwarf da ayrıca gösterimde olacak. Yapımcılar, Warcraft severlerin fuarda bu oyun ile birlikte oldukça tatmin olacaklarını belirtiyorlar...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 12:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
World Of Warcraft görücüye çıkıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×