World of Warcraft sepeti 4 bin dolar

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 3.06.2010 - 12:31
World of Warcraft sepeti 4 bin dolar
World of Warcraft sepeti 4 bin dolar


Geçtiğimiz günlerde 4 saatte 2 milyon dolar gelir getiren oyun içi binekten sonra, Blizzard bir başka çılgınlığa daha imza atıyor. Çeşitli ürünlerin açık arttırmayla satılıp, kazancın hayır kurumlarına bağışlandığı biddingforgood.com sitesine koyduğu World of Warcraft sepeti, şu an 4100 dolar'lık teklifte bulunuyor.

Sepetin içeriği ise oldukça ilgi çekici. Orijinal World of Warcraft'ın ve ek paketlerinin geliştirici takım tarafından imzalanmış koleksiyoner versiyonları, World of Warcraft The Card Game Etheral Plunderer, Spectral Tiger ve Spectral Kitten Loot kartları, 1 yıllık oyun süresi kartı, Gryphon Hatchling ve Wind Rider Cub peluş oyuncağı ve oyun içi evcil hayvanı gibi çoğu hayranın istediği ekstralar bulunan pakete, ortalama 2500 dolar paha biçiliyor.

Daha 4 güne yakın süre kalan açık arttırmanın kapanmasıyla, bakalım ne kadar bir fiyat biçilmiş olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2022 04:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
World of Warcraft sepeti 4 bin dolar

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×