World of Warcraft: Shadowlands çıkış tarihi açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 30.10.2020 - 10:46
Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen World of Warcraft'ın yeni eklenti paketi Shadowlands, 23 Kasım'da çıkacak.

Blizzard yaptığı açıklama ile World of Warcraft: Shadowlands çıkış tarihini duyurdu. Son olarak erteleme haberi ile karşımıza çıkan World of Warcraft: Shadowlands'in 23 Kasım'da çıkacağı açıklandı. Firmanın vermiş olduğu detaylar ise şu şekilde;

World of Warcraft: Shadowlandsi 23 Kasım'da çıkacak

Azeroth'ta yaşayan hiç kimse, onu yaşadığı dünyanın ötesinde nelerin beklediğini bilmiyor. Fakat Horde ve Alliance'ın kahramanları çok yakında gerçeği öğrenecek. Blizzard Entertainment bugün World of Warcraft®: Shadowlands'in yeni çıkış tarihini 24 Kasım saat 02.00 olarak açıkladı!

Ekim ayının sonlarına doğru çıkması planlanan Shadowlands, devam eden beta testinde aldığımız geribildirimlere bağlı olarak bazı ince ayarlamalar ve cilalama çalışmaları yapabilmemiz için ertelenmişti. Böylece genişleme paketi çıktığında oyuncuların Azeroth'un öteki dünyasına yolculuklarını epik bir deneyim haline getirebilecektik.

Yeni çıkış tarihi hakkında ayrıntılı bilgi almak için WoW'un Yönetici Yapımcısı John Hight'ın mesajını World of Warcraft sitesinden okuyabilirsiniz.

World of Warcraft'ın sekizinci genişleme paketi, oyuncuları Shadowlands'e götürecek. Burası fani ruhların yeni bir amaç bulmak için gittiği veya Lanetliler Kulesi'nde Jailer tarafından ebedi işkenceye maruz bırakıldığı, öteki dünyalardan oluşan sonsuz bir diyar. Oyuncular öteki dünyayı keşfederken Warcraft efsanelerinin akıbetini öğrenecek, Shadowlands'in birbirinden farklı bölgelerine hükmeden dört Ahit'ten biriyle bağ kuracak ve nihayetinde tüm kâinatı yok etmeyi hedefleyen karanlık bir tehditle yüzleşecek.

Ayrıca Blizzard bugün Shadowlands'le ilgili birkaç içeriğin çıkış tarihlerini de duyurdu.

Scourge, Azeroth'u 10 Kasım'da İstila Ediyor – Helm of Domination'ın paramparça olması ve Icecrown'un üstündeki göklerin yarılmasıyla birlikte, ölülerden oluşan Scourge ordusu yeniden ayaklanıyor. Bu ölümcül tehdit Azeroth'un fani dünyasını ele geçirmeden önce Azeroth'un kahramanlarının onu durdurması gerekiyor. Shadowlands'in genişleme paketi öncesi güncellemesi 10 Kasım'dan itibaren oyunda.

Nathria Kalesi'nin Kapıları 8 Aralık'ta Açılıyor – Shadowlands'in ilk epik 10 boss'lu baskını Nathria Kalesi, 8 Aralık'tan itibaren oynanabilir. Ayrıca baskının açılmasıyla beraber Shadowlands Baskını, Mythic Zindan ve PvP 1. Sezonu da başlıyor.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 08:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.11.2020 14:03
Şu oyuna 390 TL verip aylık da 115 TL cidden vermem bıraktım bfa paketi son oyunumu, steam nasıl türkiye ye özel fiyat politikası yaptı, blizzard da yapması lazım. Protesto ediyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.11.2020 01:12
9. Basamak ama 8. Eklenti paketi evet :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2020 13:56
Satın alma sistemi ile sorusu olan arkadaşlar bu oyunu oynamak için aylık oyun süresi almanız gerekiyor ve bunu aldığınız an bu expansion hariç kalan tüm expansionlara sahip olup + 1 aylık oyun süresi elde etmiş oluyorsunuz. Shadowlands ve bir aylık oyun süresi aldığınız an tüm güncel oyuna sahipsin
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 19:01
Son DLC si ama bu oyunu alınca tüm önceki paketleride oynayabiliyorsun. Çünkü wowda DLC Ler tüm oyun etki eden paketler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 14:54
Bu World Of Warcraft ın DLC si mi yoksa bir devam oyunu mu
Kalan Karakter : 300 Gönder
World of Warcraft: Shadowlands çıkış tarihi açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×