World of Warcraft: The Burning Crusade

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
World of Warcraft: The Burning Crusade
Blizzard firması, yaptığı açıklama ile, ödüllü massively multiplayer RPG oyunu World of Warcraft için hazırlanan expansion'u duyurdu. Yeni oyunla birlikte oynanabilir race'ler ve keşfedilebilecek topraklar da yenilenecekler.

Burning Crusade, World of Warcraft'ın kaldığı yerden devam edecek. Yeni race'ler var ve hepsinin de oyunun hikayesine doğrudan etkileri bulunacak. Diğer önemli bir özellik ise, artık level'lar 70'e kadar yükseltilebilecek. Her karakter sınıfı için farklı büyü ve yetenek upgrade'leri olacak. Keşfedilebilecek yeni mekanlar olacak ve burada bizi birçok tehlike bekliyor olacak.

Diğer yenilikler ise, soketli eşyaların olması ve ayrıca jewelcrafting adında yeni bir mesleğimiz de olacak. Başarmamız gereken yeni quest'ler ve bizi engellemek üzere karşımıza çıkacak birçok yeni yaratık da Burning Crusade'de yerini alacaklar. World of Warcraft, dünya üzerinde yaklaşık 4.5 milyondan fazla insan tarafından oynanıyor. Burning Crusade'in web sitesine girmek için tıklayın
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2022 11:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
World of Warcraft: The Burning Crusade

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×