World of Warcraft v1.11 yaması

Anıl İşal
Anıl İşal 19.07.2010 - 17:43
World of Warcraft v1.11 yaması
Blizzard uzun zamandır beklenen yamayı yayınladı. World of Warcraft için gelen Shadow of the Necropolis adlı güncelleme ile yapıma;

* Naxxramas adında yeni bir Raid zindanı
* Üç kat daha güçlü Raid zırh seti
* Yeni Mage ve Shaman Talent’ları
* Yeni PvP zırh seti
* Yeni uçuş rotası

Gibi özellikler ve geliştirmeler ekleniyor. Tabii 454 MB boyutundaki bu yama sadece yukarıdaki maddelerle sınırlı kalmıyor. Güncelleme hakkında daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz World of Warcraft’ın resmi sitesine göz atabilirsiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 21:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
World of Warcraft v1.11 yaması

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×