World of Warcraft yeni büyük güncellemesinin tarihi belli oldu

World of Warcraft yeni büyük güncellemesinin tarihi belli oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 20.12.2019 - 16:05
Yeni raid için heyecanlanan var mı?

Battle for Azeroth ile kötü bir başlangıç yapan fakat zamanla yeni paketin içerik kalitesini düzelten Blizzard, paketin son büyük güncellemesini yayınlamak için hazırlıklara başladı. Oyuncular arasında yıllardır konuşulan Old God'lardan yeni bir tanesini oyuncularla buluşturmak için hazırlanan Blizzard, N'zoth'u oyuna ekleyecek. 14 Ocak 2020 tarihinde gelecek olan Visions of N'zoth güncellemesi, yeni raidin yanında radikal değişiklikleri de beraberinde getiriyor. PvE oyuncularını yakından ilgilendiren bu değişiklikler oyuna yeni ırklar katıyor. Alliance tarafına eklenen Mechagnome'ların yanı sıra Horde oyuncuları bundan sonra Vulpera ırkıyla oynayabilecek. Ancak bu ırklarla oynayabilecek için belirli bölgelerle rep seviyenizi Exalted seviyesine çıkartmalısınız.

World of Warcraft yeni büyük güncellemesinin tarihi belli oldu

Son Blizzcon 2019 etkinliğinde tanıtılan Shadowlands ek paketinin de seneye ilerleyen aylarda çıkması bekleniyor. Bizleri tekrar Northrend'e götürecek olan paketin özellikleri ise şu şekilde,

Ölüler Diyarı'nı Keşfedin: World of Warcraft'ta oyuncular ilk defa Shadowlands'e geçecek ve beş yeni bölge ile öbür dünyanın harikalarını ve dehşetlerini yaşayacak: Bastion'ın parıldayan toprakları, Maldraxxus'un sert savaş alanları, Ardenwald'ın sonsuz alacakaranlığı, Revendreth'in gösterişli kaleleri ve dehşet veren Maw.

Yeminli Güçlerine Sahip Olun: Oyunculardan Shadowlands'in yeni bölgelerine hükmeden dört Yeminli'den biriyle bağ kurmaları istenecek ve böylece genişleme paketindeki yolculukları tam bir Yeminli Hikâyesine dönüşecek. Seviye atladıkça tercihlerine göre (her bir Yeminli için sınıfa özel yetenekler de dahil) yeni yetenekler kazanacak ve özel Yeminli üyeleriyle Ruhbağı kuracaklar. Bu bağ sayesinde o karakterin özelliklerine erişebilecekler.

Lanetliler Kulesi'ne Tırmanın: Maw'ın kalbinde, evrendeki en adi ruhların kilitli tutulduğu lanetli ve dünya dışı bir hapishane olan Lanetliler Kulesi Torghast yer alıyor. Kahramanlar tekrar tekrar oynanabilen bu mekânın devamlı değişen salon ve odalarını keşfetmeye ve Torghast'ın rezil yöneticisi Zindancı'nın minyonlarıyla dövüşmeye çağrılıyorlar. Sınavı geçebilenler efsanevi hazineleri ele geçirebilecek ve haksız yere hapsolmuş kahraman ruhlara yardım ederek onları azad edebilecek.

Her Bir Seviye Anlamlı: Shadowlands ile birlikte gelen yeni seviye sistemiyle artık ulaşılan her bir seviye, anlamlı bir ilerleyiş hissi yaratacak. Halihazırda en üst seviyeye ulaşmış olan karakterler Shadowlands'e 50. seviye olarak başlayacak ve yeni seviye üst sınırı olan 60'a yükselmek için çalışacaklar.

Yeni Bir Ölüler Ordusu Yükseliyor: Bolvar Fordragon (Scourge'ü durdurmak için Lich King'in görevini üstlenen saygıdeğer eski Paladin), Sylvanas'ın Icecrown'daki saldırısına karşı koymak ve Acherus'un Ölüm Şövalyelerini desteklemek amacıyla Azeroth halkının tamamından kahramanlar diriltti. Shadowlands'le pandarenler ve tüm müttefik ırklar artık Ölüm Şövalyesi olabilecek.

Geliştirilmiş Karakter Kişiselleştirme Seçenekleri: World of Warcraft karakterlerini oluştururken ya da var olanları değiştirirken tüm ırklar için pek çok yeni görünüm seçeneği oyunculara sunulacak.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 00:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.04.2020 16:32
ID: Kodu sildirmek istiyorum Kullanmadığım hesapların ne yapmam gerekli
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.12.2019 21:09
reklam yapmışsınız oyunda oyuncu kalmadı neymiş içerikleri düzeltmiş miş bırakın bu işleri hikayeyi rezil ettiler saçma sapan lore yaptılar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×