World of Warcraft yeniden geliyor!

Can Gülay
Can Gülay 3.06.2010 - 12:31
World of Warcraft yeniden geliyor!
Aral İthalat tarafından Türkiye pazarına sunulan World Of Warcraft’ın ikinci partisi 30 Nisan 2005 tarihinde tüm alışveriş merkezlerinin raflarını tekrar süsleyecek. Vıvendı firmasınında yaşanan server problemi nedeni ile çok sınırlı sayıda Türkiye’ye getirile bilinen oyun, D&R, Bimekb, Toyzz Shop, Nezih gibi bir çok satış noktamızdan temin edilebilecek. World Of Warcraft ‘ın üçüncü partisi ise Mayıs ayının son haftasında Türkiye’ye getirilecek.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 15:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
World of Warcraft yeniden geliyor!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×