World of Warcraft'a, altınla oyun süresi satın alma sistemi geliyor!

Emin Çıtak
Emin Çıtak 20.12.2014 - 08:58
Cüzdanları rahatlayacak, dengeler değişecek
10. yılını dolduran World of Warcraft, köklü değişiklere gitmeye devam ediyor. Bu sefer, hem oynanışı hem de ödeme yöntemini baştan aşağıya değiştirecek bir sistem üzerine çalışılıyor.

Bildiğiniz gibi WoW'da altın satışı ve alımı yasak. Oyun içi dengelerde sorun yaratan altın satışları aslına bakarsanız birçok oyunda popüler. Elimizde biriken altını satamadığımıza göre ne yapacağız?

World of Warcraft'a, altınla oyun süresi satın alma sistemi geliyor!
Battle.net paylaşımına göre, Blizzard oyunculara altın karşılığı abonelik süresi verecek. Yani hiç para harcamadan da oyun süremizi tıpkı EVE Online ve Wildstar gibi oyunlarda olduğu gibi uzatabileceğiz.

Uygulama ne zaman gelecek, hangi şartları içerecek ve ne kadar altın kullanmamız gerekecek henüz belli değil. Ama sistem geldiğinde oyununun ekonomisinde epey bir değişim olacağını varsayabiliriz.
Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 05:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
World of Warcraft'a, altınla oyun süresi satın alma sistemi geliyor!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×