World of Warcraft'ın 12 milyon oyuncusu var

Mahmut Saral
Mahmut Saral 10.10.2010 - 08:49
Giderek de artıyor
Blizzard'dan yapılan açıklamaya göre, MMO oyunu World of Warcraft'ın dünya çapında 12 milyon kayıtlı kullanıcısının olduğu bildirildi. Kullanıcı sayısının giderek artması, başta Mike Morhaime olmak üzere, tüm çalışanların oyuna olan inancını tazelemeye devam ediyor. Zira oyun dünyasındaki en büyük eğlencelerden bir tanesi de WoW.

2004 yılında satışa sunulan World of Warcraft için 2 adet eklenti paketi geliştirilmişti. Üç numaralı paket olan Cataclysm ise, 7 Aralık'ta satışa sunulacak.

World of Warcraft'ın 12 milyon oyuncusu var
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 20:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
World of Warcraft'ın 12 milyon oyuncusu var

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×