World of Warcraft'ın Mythic zindanlarına özel turnuva başlıyor

World of Warcraft'ın Mythic zindanlarına özel turnuva başlıyor

Furkan Güler
Furkan Güler 12.07.2017 - 12:13
E-sporun PvE tarafına hoşgeldiniz
Hali hazırda PvP oyuncuları için Arena turnuvaları düzenleyen Blizzard, bu sefer World of Warcraft'ın zindanlarını elinin avucu gibi bilen oyuncular için ayrı bir turnuva daha düzenliyor. Mythic seviye zindanlarına özel düzenlenecek bu turnuvanın ödül havuzu ise tam 100.000$ olacak. Amerika, Avrupa, Çin ve Asya bölgelerinden en iyi 8 takımı seçecek olan Blizzard, finaller sonucunda Mythic Keystone zindanlarında en iyi süre skorunu yapan takımı belirleyecek. Eğer takımınıza güveniyorsanız, 26 Temmuz ile 9 Ağustos tarihleri arasında, en iyi 5 zindan skorunuzu buradan ulaşabileceğiniz form ile Blizzard'a gönderebilirsiniz. En yüksek skorlu takımlar ise Blizzard tarafından 100.000$'lık ödül havuzlu turnuvaya Eylül ayında davet edilecek.

World of Warcraft'ın Mythic zindanlarına özel turnuva başlıyor
Finallerde ise kafa kafaya yarışacak olan takımları Warcraft'ın Twitch kanalından veya World of Warcraft'ın e-spor sitesinden izleyebilirsiniz. Geride bıraktığımız dönemlerde de gerçekleşen bu turnuvaya Blizzard'ın tekrar destek vermesi, oyunun sadece PvE tarafını oynayan oyuncular için güzel bir fırsat olmuş. Kim bilir, belki bir Türk takımı bizi finallerde temsil eder. Detaylı bilgi için turnuvanın resmi interney sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 08:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.07.2017 13:04
şu oyun şöyle 2017 grafikleri olmasada biraz düzelse,mario oynyuormuş gibi hissetmesem çok güzel olucaktı :d erken bitti maceramız wow
MK Okuru
MK Okuru 13.07.2017 16:02
konsept ve grafiği ayıramayan klasik türk ergen oyuncusu.
MK Okuru
MK Okuru 13.07.2017 14:25
Kusura bakmada, sağdan soldan illegal serverlarda, eski yamalarda oynayıp veya hiç oynamadan yorum yapan çok var piyasada.

Ben Wow dışında 30a yakın MMORPG oyunu denedim, grafikleri sona çektiğim halde, grafiklerinde pixelleri saydım, hiç birinin grafikleri beni Wow kadar tatmin etmedi.
MK Okuru
MK Okuru 13.07.2017 12:56
Demek sen hiç son ayarlarda oynamadın, yada grafikden anlamadan konuşuyorsun. Şu grafikler oyun dinamkileri çok iyi durumda, ama artık sıktı mevzu, expansion raid mythic bitirmeye kas 3 5 ay sonra olay bitsin. Kurtlar vadisi gibi sündürdükçe sündürdüler. ARtık sağmayı bıraksalar da yeni oyun.
MK Okuru
MK Okuru 13.07.2017 00:48
knight onlineinde kendine has havası var ama 5 para etmez bir oyun,mmo oyuncuları böyle,kendileri sevdimmi kesin güzel bağımlı gibi,wow 2 mow 2 de çıkmaz adamlar sağmaya devam ediyor inekleri nasıl olsa,grafikler iyi diyen arkadaş 2005 den ileri geçememiş GRAFIKLER ZATEN IYI get rekt
MK Okuru
MK Okuru 12.07.2017 22:46
grafikleri zaten iyi, eklentilerin texture'larının çoğu detaylı, sadece oyunun kendine has grafikleri var o eski hissettiriyor
MK Okuru
MK Okuru 12.07.2017 21:09
Kardeş sen mario oynamaya devam et:)bu oyunun kendine has havası var.kimi beğenir kimi beğenmez.Elbette 10 yılı çoktan aşmış bir oyun için grafik konusunda eleştiri doğaldır.Lakin biz grafik için oynamıyoruz ve gelmiş geçmiş en iyi mmorpg oyunudur kendisi.Wow 2 çıkana kadar en iyisi bu..
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×