World of WarCraft'ta inanılmaz indirim!

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 23.11.2010 - 17:13
Cataclysm'in çıkışıyla beraber, Blizzard önceki WoW oyunlarında indirime gitti.

7 Aralık'ta piyasaya çıkacak olan yeni World of WarCraft ek paketi Cataclysm, oyuna yeni başlayacaklara da yaradı.

Blizzard'dan online olarak sipariş verilebilen World of WarCraft, World of WarCraft: The Burning Crusade ve World of WarCraft: Wrath of the Lich King oyunları, inanılmaz bir indirimde. World of WarCraft ve The Burning Crusade eklentisi 5'er dolar'dan satışta bulunurken, Wrath of the Lich King eklentisi 10 dolar'dan oyunculara sunuldu.

Satın alınıp dijital olarak indirilebilen oyunlar, Cataclysm oynamak için de gerekli. World of WarCraft'a yeni başlayacak ve Cataclysm oynamak isteyen oyuncular, böylelikle Cataclysm dışında geri kalan oyunlara sadece 20 dolar vererek sahip olabilecekler.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 05:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
World of WarCraft'ta inanılmaz indirim!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×