World of Warplanes Elektronik Sporlara Hazırlanıyo

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 6.02.2014 - 15:01
İzleyici modu ve oyunu kaydetme / kayıttan oynatma özellikleri 1.2 güncellemesi ile geliyor.
Wargaming bugün uçuş savaşı MMO’su World of Warplanes 1.2 güncellemesinin detaylarını açıkladı.

World of Warplanes Global Operasyonlar Direktörü Vlad Belozerov: “Gelecek güncelleme oyun deneyimini arttıracak, oyuna derinlik ve konfor aşılayacak” dedi ve sözlerine şöyle devam etti: Hedefimiz World of Warplanes’in hem canlı izlenirken heyecan vermesi, hem de oynanırken tatmin edici olmasıdır. Gerek normal, gerek profesyonal oyuncu olsun”.

İzleme modunun da bir parçası olduğu geliştirilmiş kamera efektleri, canlı yayın akışını kolaylaştıracak, World of Warplanes çevrimiçi turnuvalarının izlenişini daha heyecanlı kılacak.
 
World of Warplanes Elektronik Sporlara Hazırlanıyo
Oyunun artan rekabetçi öğeleri ile birlikte 1.2 güncellemesi ayrıntılı savaş sonrası istatistiklerini sunacak. Oyuncular bu sayede daha verimli bir şekilde oyun stratejilerini ve becerilerini geliştirebilme imkanı yakalayacaklar. Oyuncular, sunucuya aşırı kullanıcı yüklenmesi ile doğabilecek olası yavaşlık ve gecikme sorunlarıyla asla karşılaşmayacak.

1.2 güncellemesi ile oyuna dahil olan yeni Savaş Görev Sistemi ile pilotlar çevrimiçi etkinliklere katılacak, savaş görevlerini yerine getirecek ve ekstra ödülleri kazanabilmek için için kıyasıya bir mücadelenin içine girecekler.

- Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.12.2021 05:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
World of Warplanes Elektronik Sporlara Hazırlanıyo

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×