World of Warplanes kanatlandı geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 13.11.2013 - 14:45
Wargaming'den yeni bir dünya daha
Dünyanın önde gelen ücretsiz online oyun geliştirici ve yayıncılarından olan Wargaming, oyuncular tarafından heyecanla beklenen ücretsiz aksiyon MMO’su World of Warplanes’in çıkışını ilan etti.
 
''World of Warplanes'in çıkışı Wargaming için tarihi bir an. Oyunculara, oyun evrenimizde bir sonraki harika bölümü sunmaktan dolayı son derece heyecanlıyız.''diyen Wargaming CEO'su Victor Kislyi, sözlerine şöyle devam ediyor: “World of Tanks’de yaptığımız gibi World of Warplanes’i de oyuncularımızın ilgisini her zaman ayakta tutacak, uçmaya hevesli kılacak yeni içerik, uluslar, uçaklar ve oyun modlarıyla büyütmeye ve geliştirmeye devam edeceğiz’’.


4,5 milyonun üzerine oyuncu World of Warplanes’in beta testlerine katılıp oyunun geliştiricileriyle son derece değerli fikirlerini paylaşarak, türünde en iyisi olmasını sağladılar.
 
World of Warplanes Wargaming.net evreninin bir parçası haline geliyor ve World of Tanks ile bir kaç özelliği paylaşıyor: Bunlardan bir tanesi olan ve oyunculara iki oyun arasında premium ayrıcalıklarını paylaşma imkanı sunan Birleşik Premium Hesap Sistemi artık kullanılabilir durumda.

- Basın Bülteni

World of Warplanes lansmanı hakkındaki Merlin'in Kazanı makalesini buradan okuyabilirsiniz.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 03:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
World of Warplanes kanatlandı geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×