World of Warplanes okulu 3. bölümüyle devam ediyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 1.10.2013 - 14:02
Okula geri dönüş
Dünyanın ücretsiz MMO geliştirici ve yayıncılarından biri olan Wargaming, bugün merakla beklenen uçuş savaşı MMO’su World of Warplanes hakkında yeni bir video yayımladı. Video, çaylak pilotlara gerekli yetenekleri kazandırmayı ve göklerin hakimi olabilmeleri için ihtiyaçları olan temel eğitimleri vermeyi amaçlıyor.
 
World of Warplanes’e yeni başlayanlar, savaşçı, ağır zırhlı ve bombardıman gibi farklı uçak sınıflarının karakteristik özelliklerini öğrenecekler. Her bir savaş kuşu birbirinden farklı saldırı unsurlarına, manevra kabiliyetlerine ve savaş içinde farklı  rollere sahip olduğundan, her bir sınıfa dair en temel bilgi dahi savaşta zafer ya da yenilgi anlamına gelebiliyor.
 
Yeni video aynı zamanda, bir savaş kuşunun afterburner’ının savaş sırasında nasıl kullanılacağından, daha ileri bir taktik olan ve daha alçak irtifadaki düşman uçaklarına nasıl saldırılacağını belirleyen bir metot olan “boom ve zoom” gibi daha karmaşık eğitim ipuçlarına yer veriyor.

Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.


-Basın Bülteni

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 03:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
World of Warplanes okulu 3. bölümüyle devam ediyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×