Worlds 2021'de çeyrek finaller tamamlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 27.10.2021 - 12:03
Nefes kesen maçlara sahne olan League of Legends Worlds 2021’de yarı finallerin isimleri belli oldu.

Grup aşamasını 1. ve 2. sırada tamamlayan takımların birbiriyle eşleştiği 2021 Dünya Şampiyonası’nda çeyrek final aşaması tamamlandı ve büyük finale giden yolda yarı final karşılaşmalarını oynayacak takımlar belli oldu.

Worlds 2021'de çeyrek finaller tamamlandı

Grup aşamasında kendi gruplarının birincileri olarak çeyrek finallerde boy gösteren Kore takımları DWG KIA, T1, GEN.G ve grubunun ikincisi olarak mücadele eden Çin temsilcisi Edward Gaming yarı final aşamasına yükselen takımlar oldu.

Worlds 2021'de çeyrek finaller tamamlandı

Çeyrek final aşamasına Avrupa bölgesinin tek temsilcisi olarak çıkan ve Türk oyuncu İrfan “Armut” Tükek’in de yer aldığı MAD Lions, son şampiyon DWG KIA karşısında 3-0 mağlup olarak turnuvaya veda etti. 

Yarı Finaller

30 Ekim Cumartesi günü saat 15.00’da gerçekleşecek olan yarı final maçlarının ilk eşleşmesinde, 3 kere şampiyon olan ve bir efsane haline gelen T1 ile son şampiyon DWG KIA karşı karşıya gelecek. İkinci yarı final eşleşmesi ise 31 Ekim Pazar günü yine aynı saatte Edward Gaming ile GEN.G arasında oynanacak.

Beş maç üzerinden oynanacak serilerden galip gelen takımlar, 6 Kasım günü saat 15.00’da dünya şampiyonu olmak için mücadele edecek.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 04:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Worlds 2021'de çeyrek finaller tamamlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×