WoW akademisi açılıyor

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 3.06.2010 - 12:31
WoW akademisi açılıyor
WoW akademisi açılıyor


1 Nisan şakası gibi gözükse de bu akademi gerçek. World of Warcarft akademisi 2011'de açılıyor.

Blizzard şimdiden bir nevi akademi formatında olacak bir yaz okulu planlıyor. Katılımcılarını Blizzard kampüsünde ağırlayacak olan şirket, "Theorycrafting", "Raid yönetimi", "WoW'un tarihi" gibi konularda ders verecek. Ayrıca akşamları da "raid" pratikleri yapılacak.

Blizzard CEO'su Mike Morhaime yaptığı açıklamada "Fikir başta çılgınca gözükebilir ancak insanlardan bu tarz bir şey yapılması için e-postalar alıyoruz" dedi. Morhaime için WoW akademisi bir okuldan çok eğlenceli bir tatil. 50 kişilik gruplar halinde ağırlanacak konuklar çeşitli aktivitelere katılabilecekler. Konaklama ve yemek dahil 2000$ dolar'a malolacak WoW akademisine katılanlar bir sertifika ve oyun içi evcil hayvan verilecek.

Daha ayrıntılı bilgilerin BlizzCon 2010'da açıklanması bekleniyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 01:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
WoW akademisi açılıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×